Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha fóliában dolgozok lesz...

Ha fóliában dolgozok lesz valami baja a magzatnak?

Figyelt kérdés

Fóliában dolgozok, nagyon jók feltörtem, ilyen fizetésem szerintem irodában sem lenne, viszont annyi a hátrány, hogy melegbe kell palántázni és ültetni.

Még nem voltam orvosnál kb 3 hetes lehetek, a babát mindenképpen szeretnénk megtartani, és a munkahelyemen addig szeretnék dolgozni ameddig a fizikumom engedik és amíg a babának sem ártok.


ápr. 12. 13:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Elképzelni sem tudtam, hogy mit jelent, hogy fóliában dolgozol. De már értem.
ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 babyboom567 ***** válasza:
100%

Ez mondjuk nehéz fizikai munkának számít, a hajolgatás egy idő után nem tesz jót.

Rendes bejelentésed van?Mert a napi bejelentő nem számít aCSED/GYED számításnál, és az sem amit feketén kapsz.

ápr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a fóliában ezerrel alkalmazott növényvédőszerektől tartanék terhesen. Talajfertőtlenítők, állománykezelések... Gondold ezt át!
ápr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem hinném, amúgy az eleje hajolgatós, utána megnőnek a palánták 😅

Ha minden ok a terhessegeddel, akkor nem kesz gond, persze lehet hogy a hányinger vagy a fáradékonyság megnehezíti a dolgod, de tobb ezer éven át szültek nők a földeken és dolgoztak a mezőn meg jóégtudja hol. Az emberi szervezet képes erre, amiatt nem kell aggódni.

Amúgy amikor kimarad a mensi vagy 4nheted, 3 hetesen nem mutatja még semmi úgyhogy vagy rosszul számolsz vagy nem vagy terhes.

ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pár hétig biztos nem ártasz neki. Utána elmész orvoshoz, szépen elmondod neki, milyen körülmények között dolgozol, aztán ő úgyis jobban fogja tudni nálunk.
ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Úgy jött ki a három hét nekem, hogy akkor volt esemény, majd 2 hete késik is és 2 teszt lett pozitív.
ápr. 12. 13:49
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 5 hetes vagy.
ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 hete késik, az már inkább 6 hetes terhesség lesz.
ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a hülyék ne vállaljanak gyereket, de ezt hogyan kell kiszámolni?

Ismerősöknél is hallottam, hogy el lett számolva meg egyéb problémák. Mikortól számoljuk? Nem az eseménytől, hanem az esemény előtti utolsó menstruációtól?

ápr. 12. 14:02
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az utolsó menstruációtól számoljuk
ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!