Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes és 6 naposan lehetsége...

7 hetes és 6 naposan lehetséges hogy még nincs szívhangja a magzatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma voltam nőgyógyásznál, és az ultrahangos vizsgálatnál nem volt észlelhető szívhang.

Azt mondták hogy menjek vissza egy hét múlva, de valószínű, hogy elhalt a pici. Mennyire merjek reménykedni hogy nincs baj csak még kicsi? Keressek fel másik orvost is?



febr. 9. 13:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen idős korban, már lennie kellene szívhangnak. Erre készülj.
febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Ne reménykedj,ha nem csúszott heteked az ovud!
febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
A megtermékenyítés után 21 nappal kell legyen szívhang. Hacsak nem két hèttel a nem várt után teszteltél, akkor én nem élném bele magam sajnos.
febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem jelent jót
febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Az ovudat tudod esetleg biztosra? Vagy ha nem volt sok együttlét, akkor nem sejted, hogy melyikből, mikor jöhetett össze a baba? Mikor teszteltél először pozitívat?

Mit (és mekkorát) látott a doki azon kívül, hogy nincs szívhang?

Ezek alapján biztosabban lehetne következtetni, de abból, amit írtál, nem sok esély van a pozitív végkimenetelre. :( Persze reménykedni éppen lehet (csak ne essen még rosszabbul, ha mégsem, szóval inkább készülj fel a legrosszabbra).

febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha tuti az ovud időpontja, akkor ilyen idősen már lennie kellene. Én nem reménykednék, elkezdeném feldolgozni, aztán ha valami csoda történik, akkor legalább kellemes csalódás ér.
febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha valós a terhesség kora, akkor biztosan elhalt, ez az ok, nincs nincs szívhang.
febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos az ovu, akkor kizárt fejlődő terhesség sajnos☹️
febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos az ovud, vagy a nemvárt napján + volt a teszted ne reménykedj, de ha összevissza van mensid és nem tudos mikor estél teherbe akkor reménykedhetsz
febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem fix a menstruációm, mindig megjött eddig, csak vagy késett, vagy elöbb jött meg. Elvileg az ovum december 30.

Pontosan nem tudom hogy mikor fogant a pici, dec. 29-től jan. 4.-ig minden nap volt aktus.

Január 9.-én csináltam egy tesztet, az még negatív volt, 11.-én már halványan látszódott a második csík.

febr. 10. 08:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!