Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen csak szikhóly...

6 hetes terhesen csak szikhólyag látható. Ez baj lehet?

Figyelt kérdés

Kereken 6 hetesen mentem az első UH-ra.

14 mm-es petezsák, benne szikhólyag és sejthető embriócsomó. Ez kornak megfelelő?

A meddőségibe kellett visszamennem és kb futószalagon mennek a dolgok, az orvos elmondja, amit akar és kb hívja is a következőt.



ápr. 12. 14:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem
ápr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Az orvos mit mond?

Miért nem ott, helyben érdeklődsz a téged már megvizsgált szakembertől?

ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésedre köteles válaszolni.
ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem túl biztató sajnos..
ápr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Bocsi, egyáltalán nem bántani akarlak. De ha a baba megszületik, szükséged lesz arra a határozott jellemre, aminek meg kell lennie, ha azt akarod, hogy normális ellátást kapjatok. Addig nem mész ki a rendelőből, amíg az orvos minden kérdésedre válaszol, megnyugtat. Ez egy orvos dolga, neked pedig anyaként jogod van ahhoz, hogy világosan láss. Van még 7.5 hónapod fejleszteni ezt a tulajdonságot.

És nincs gond a terhességeddel. Ilyen korán még sokszor csak ennyit látnak. Jó egészséget!

ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Biztos hogy 6 hetes vagy? 5hetesen meg belefer. Lehet kesobb ovulaltal?
ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont így mentem 1 hete és nekem azt írta rá az orvos hogy ez így teljesen jó.

Nekem is azt mondta ott a petezsák, benne a szikhólyag és jó helyen van. 2 hét múlva kell mennem.

ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

6-s

Meddősségi központ. Itt nincs olyan hogy később ovuláltál. Itt pontosan akkor ovulálsz amikor a doki mondja.

ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem gondolnám a későbbi peteérést, mivel irányított volt az egész ciklus.

Igazából én is már 3 órája vártam a soromra, hiába mentem időpontra és még nagyon sokan voltak mögöttem. Az orvos nem éppen egy türelmes alkat. De már bánom nagyon, hogy nem kérdeztem rá alaposabban a dolgokra.

Viszont kedden megyek a saját dokimhoz, azt hittem addig kibírom nyugiban, de elkezdtem olvasgatni a témában és eléggé bepánikoltam.

ápr. 12. 15:15
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Mit írt a papírra amit adott?

Mert az enyémre azt, hogy eltérésre utaló jel nincs.

ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!