Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen csak szikhóly...

6 hetes terhesen csak szikhólyag látható. Ez baj lehet?

Figyelt kérdés

Kereken 6 hetesen mentem az első UH-ra.

14 mm-es petezsák, benne szikhólyag és sejthető embriócsomó. Ez kornak megfelelő?

A meddőségibe kellett visszamennem és kb futószalagon mennek a dolgok, az orvos elmondja, amit akar és kb hívja is a következőt.



ápr. 12. 14:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Erre sajna nem lehet mit mondani.


Egyrészt jó, mert van benne szikhólyag. Nekem a doki azt mondta, 15mm felett szikhólyanak kell lennie, 20mm felett kell embrió.

Ebbe tök benne vagy, így akár jó is lehet.


Másrészt ha tuti a peteérés, akkor eléggé el van késve. nekem a 22mm-es petezsákra mondtak 5 hetesnek megfelelőt.


Mást nem tudsz, mint várni. Vagy fejlődik rendesen vagy nem. Ezt meg az idő dönti el. Ne pánikolj, az tuti, mert jobb nem lesz (könnyű mondani, én is átéltem ezt és ugyan így pánikoltam)

ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Semmi ilyesmit nem írt rá. Csak annyit, hogy: uterus üregében 14 mm-es szabályos petezsák, benne szikhólyag, illetve embriócsomó sejthető. Illetve azt mondta még, hogy enyhe pulzálást lát, de ezt nem írta rá az ambuláns lapra.

Szednem kell Inofolicot, Magnerotot, Velfemet, D vitamint, Rutascorbint, illetve Cyclogestet.

A meddőségibe 2 hét múlva hívott vissza kontrollra.

ápr. 12. 15:36
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj,ez majd kiderül.Nekem 3 terhességem volt,az egyiknél volt szívhang ilyenkor,a másiknál nem.Az ,hogy ez jót vagy rosszat jelent,még nem tudni.
ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
30%

Ha biztos a terhesség kora, 6. hétben (igen, már a legelején is!) kell látszódnia embriónak.

Nekem lombik miatt biztos volt a fogantatás, és 6+0 hetesen már volt embrió pulzálással. 5+0 hetesen még csak petezsák.

ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
55%

Ezt így nem fogjuk tudni megfejteni. Látod, mennyi verzió van. Én is leírhatom neked az enyémet, de azzal se leszel előrébb. Én azt hittem 6 hetes vagyok, vagy 5hét vége, amikor először mentem (vérzés miatt). 10mm szabályos petezsák, szikhólyag, embriócsomó csak sejthető (utóbbit rá se írta a papírra, de megmutatta.)Erre 5hetes terhességet mondott, annak is az elejét.

1héttel és 1 nappal később pedig 5mm embrió, enyhe pulzálással(de azt még nem számította és fel se írta.)

ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy minden rendben legyen:)
ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
51%

Belinkelem a kérdésem, ahol belémrakták az ideget rendesen..

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

Azóta 18 hetesek vagyunk, minden rendben, egészséges kisfiú. 😊 Szóval bízz a babádban, tutira minden rendben van! 😊

ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Mindenkinek! 😊


Nagyon örülök, hogy nálatok ilyen jól zárult a történet. Kicsit megnyugtatott. 🥹

ápr. 14. 07:39
 19/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap voltam a saját dokimhoz UH-n, aki szerint 6 hét 4 napos voltam tegnap. De a lényeg, hogy 6,7 mm-es embriót látott és dobogott a pici szíve. 😇
ápr. 17. 08:12
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Szuper!😊
ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!