Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoktatok tornázni? Aki nem,...

Szoktatok tornázni? Aki nem, miért nem? És aki igen az milyen gyakorlatokat szokott? Kismama torna vagy valami "hagyományos"?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2.babámnál szuper volt a Kismamatorna Kállai Ildikóval!Dvd-n rendelte a férjem,nagyon jó volt!
2009. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szió!

Én ráuntam a kismamatornára, így minden nap kertészkedek!

Mondjuk én nagyon szeretem ezt csinálni, és jól elfáradunk! A baba is! :)

Boldog babavárást!

19 hetes km

2009. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hetente kétszer kismamatorna, egyszer jóga. Mindegyiket tornastúdióban, 6-8 másik kismamival csinálom, azon túl, hogy az ellenőrzött mozgás jól esik, nagyon jó más terhesekkel is kapcsolatba kerülni!

24hetes km

2009. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

torna szülés utánra

[link]

én egy darabig ezt csináltam, elég jól össze van válogatva szerintem. mióta nem szoptatok nekiálltam komolyabban koptatni a haspadot - bár eddig nem sok eredménnyel...

2009. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már a legelejétől tornázom. Igaz ritkán jut rá mostanában időm, de amikor tehetem a Rubint Réka féle terhes tornát alkalmazom. Elég kemény, de szerintem hatásos. Rendesen eszem, semmit nem vonok meg magamtól és a 15. hétben még egy dekát sem híztam. Pedig hajlamos vagyok rá. Szerintem egy kis mocorgás sosem árt. A terhessségem előtt nem voltam valami aktív, de most a baba miatt meg persze miattam is muszály néha egy picit mocorogni. Neked is nagyon ajánlom!
2009. ápr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!