Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe, menstruációhoz hasonlìt...

Enyhe, menstruációhoz hasonlìtható, hasfájás mennyire normális félidős terhességnél?

Figyelt kérdés

ápr. 14. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen. Nyúlnak a szalagok.
ápr. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is szeretném tudni. 22 hetesen konkrétan annyira görcsölt, mint amikor rendesen menstruálok, nem csak gyenge fájdalom volt, bementem az ügyeletre, ott azt mondták semmi baj. Eltelt 4 hét, ugyanúgy vannak görcseim szinte napi szinten. Aggasztó.
ápr. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2es detto

Én is 3 napja voltam vizsgálaton. Mondtam hogy görcsölök.

Megnézet a doktor, annyit mondott hogy méhszáj teljesen zárt, méhnyak normális, magzat szépen növöget. Szedjek magnéziumot. De így is eszem 3x2essével, egész nap próbálok pihengetni, napi 3x teszek rövid sétát a kutyával. Egyedül esti fürdésnél a langyos víz ami kicsit enyhíti, de aztán hajnaltól másnap estig újra érzem. Kb 1 hete. Most vagyok 21 hetes. 🤔 én belenyugszok ha aztmondják normális, csak minden nap rettegek, nehogy valami baj legyen. Ami biztos nem jó a kisbabámnak sem hogy "stresszelek".. :(

ápr. 14. 07:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a pozitív teszt óta megvannak a hasi panaszok. Hol az alhasam fáj, hol menzesz fájdalmaim vannak, hol szúr a hasam, tényleg minden napra jut valami, de ahogy írtam, valahol a 22. hét környéken volt annyira erős mensi fájdalmam, hogy bizony ügyeletre mentem. Nekem is azt mondták szedjek magnézium citrátot, tömöm marék számra, 3x2-t szedek, négy hét telt el, azóta is vannak görcseim, fajdalmaim, szóval nem sokat érő szerintem, legalábbis nálam.

Az a baj, hogy én ettől a fájdalomból arra következtetek, valami gond lehet vagy lesz, ezért csinálni se nagyon merek semmit, sokat fekszem, rànyomja a közérzetemre is teljesen a negatív hatást.

Mindenesetre én már azóta 26+2 vagyok, szóval próbálj meg ne aggódni, látod más is küzd ilyen dolgokkal, szóval “normális” is lehet.

ápr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amikor én ügyeletre mentem, annyit mondott a doktornő, hogy a fronthatás miatt lehet. Most is erre tudok gondolni. A hirtelen meleg, holnaptól meg írja a lehülést. Bízom a legjobbakban. Most hirtelen nőtt is a baba. 2 vizsgálat között 3 hét telt el, ugyan az az orvos ugyan az az uh gép, és több mint a duplája lett a kicsi, mind hosszúságra, mind súlyra. Arra gondoltam hogy ettől is fájdogálhat. 🥲
ápr. 14. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!