Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29+2 naposan bevett egy db...

Anneee25 kérdése:

29+2 naposan bevett egy db algoflex forte okozhat problémát a babának?

Figyelt kérdés

Úgy emlékeztem a 30-32 hétig szedhető. Bevettem migrénre (nekem a paracetamol nem hat). 29+2 napos vagyok. Utána olvastam,hogy 3. Trimeszterben bajt okozhat, pl. Bezárodik a Botello vezeték.

Egy szem szerintetek csinálhat bajt?

Front érzékeny, migrénes kismama



ápr. 14. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nem lesz.

Egy frontérzékeny migrénes 2x szült anyuka, aki vegog gyógyezereken élt (szintén nem paracetamolon), mert a terhesség felerősítette az amúgy is viselhetetlen migrénjét.

ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 3-szor is bevettem Algoflex duot migrén miatt, mert csak az használ, nem lett semmi, nem is gondolom, hogy ennyi ártana. Érted, ha valami baleaset ér, akkor is kapsz mindent, mégsem születnek sorra fogyatékos babák olyanoknál, akikkel valami történt terhesség közben.


Felesleges ezen idegesíteni magad, én se tettem. Akinek van durva migrénje, tudja, hogy ezzel csinálni kell valamit. Nekem amúgy ott volt a 1,5 éves is, őt is el kellett látnom, na migrénnel nem tudn@m.

ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz gond. Migrénes vagyok, 2 gyereket szültem. Konkrétan az orvosom mondta, hogy ne kínozzam már magam, Algoflex vagy Algopirin mehet. Csak ne kúraszerűen több napig szedjem.

Egy-egy szemtől semmi baj nem lesz. Túl van picit lihegve ez a tethesség alatti "semmit nem szabad bevenni" dolog.

Gyermekeim időre született, egészséges babák lettek.

ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!