Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Súlyvesztés a 3.trimeszterben?

Súlyvesztés a 3.trimeszterben?

Figyelt kérdés

67 kg-ról indult a terhességem, 27.héten 75 kg volt a súlyom. Most, 30.héten 73 kg-ot mértem.

Nem értem mi az oka, mert nem változott semmi, sőt nagyon fáradt voltam és sokat feküdtem az elmúlt pár héten, kevesebbet mozogtam. Így igazán arra számítottam, hogy hízni fogok.


Volt valaki hasonló helyzetben? Ugye nem árt ez a babának? Nyilván örülök, hogy nem hozok fénysebességgel (eleve túlsúllyal kezdtem), de kicsit megijeszt.


ápr. 16. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Esetleg vizet vesztettél, de eleve eleget vettél már eddig is fel, többre nincs szükség.
ápr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
23%

30. hetre 8 kilo hizas az mar igy is sok, orulj neki :)


Egyebkent meg semmit nem jelent, hisz lehet viz, tobbet ettel, mas ruhaban merted magad,. mas napszakban, stb. Nem -10 rol van szo.

ápr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!