Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak napok h szinte alig...

Vannak napok h szinte alig érzitek a babát mozogni??

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok. 16 hettol erzem, de vannak napok mikor szinte megse mozdul.. és mindig rápánikolok. 🥲 a mai nap is ilyen. Éppen hogy egyszer ketszer ereztem egy kisebb mozgast de ennyi. Ez ugye nem baj??

ápr. 16. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 hetesen kezdtem csak érezni, és akkor még ritkán. Olyan 23-24 héttől volt talán gyakoribb, erősebb, és azt hiszem, ez a "szabály" is, hogy csak majd 24 héttől "kell" naponta érezni, de nem hiszem, hogy ez is kobe vésett dolog lenne...mindenki teste, babája más...szerintem nincs gond, ilyenkor még kicsi, könnyen elbujik, de ha nagyon félsz, kérd meg a védőnőt, hogy keressétek meg a szívhangot, vagy menj be terhesambulanciara (bár én ezzel még nem mennék:D DE az anyai megérzés fontos lehet!)
ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és amúgy az erős frontok hathatnak úgy a babakra, hogy belassulnak tőle, az enyém pl ilyen volt a pocakban! 1es voltam
ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20 hetes vagyok és pont így ahogy te. Teljesen normális ez még ilyenkor. :)
ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik babám volt érzékeny az esőre. Mikor esett, akkor szinte egész nap meg sem mozdult. Aztán ez kint is folytatódik, ha esik az eső, szinte alig van fent, óriásiakat alszik.
ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Első babánál én csak 20 hetesen éreztem az első mozgásokat és onnantól se állandóan. Lusta volt a pocakban. Teljesen normális.

Most a második meg megse áll. Éjszaka és hajnalban is arra kelek, hogy ficánkol. Ha nappal pihennék tuti akkor kezdi el. 31 hetes várandós vagyok.

ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Lányok 😍😍😍
ápr. 16. 22:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont így. A mai is ilyen. Alig mozdult egész nap. Ilyenkor sík ideg vagyok.

Beszélek vele, kap egy, kis időt, aztán előkerül a doppler. Tegnap is így járt este 10körül. Úgy találtam rá, hogy tök nyugisan szundikált, mint aki jól végezte dolgát, én meg közben megbolondultam. Aztán fél 12-kor jutott eszebe bulizni.

Őszintén, ma is nagyon érik már neki! Azért nem akarom minden nap azzal hergelni, nem is szoktam, de kiprovokálja!

22hkm

ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyi idősen még nem is éreztem :)

De később voltam amiatt ügyeleten, hogy nagyon nem akart mozogni, szerencsére minden rendben volt, ők is mondták, hogy frontoknál gyakori az ilyen, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.

ápr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!