Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasvizesedés miatt voltatok...

Hasvizesedés miatt voltatok úgy hogy jóval kevesebbet érzitek a babát mozogni? Egészséges lett?

Figyelt kérdés

2023. aug. 23. 17:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Mi az a hasvizesedés?

2. Hogy hatna ki arra, hogy mennyire érzed a babát, mikor a baba belül van, a méhedben...?!

2023. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

A terhesség alatt a has is tud vizesedni. Úgy ahogyan a boka vagy lábfej. Nem én találtam ki az orvos mondta.


Na le is írtad a választ. A baba belül van a víz pedig kint és tompítja

2023. aug. 23. 18:23
 3/19 anonim ***** válasza:

"Na le is írtad a választ. A baba belül van a víz pedig kint és tompítja"


Mit?

Te kívülről érzed azt, hogy a baba mozog???

2023. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Na megint a kötekedés. A kérdésre ha tudjátok a választ ha nem akkor max jót röhögök a flegma válaszokon, nem kell kicsavarni az ember szavait. Ha csak nem 12 évesek vagyunk
2023. aug. 23. 18:53
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Bocs, de te nem vagy komplett...
2023. aug. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
És igen így hat ki mivel tompítja. Bent mozog a méhben kicsit kintebb a hason a víz. Jobban nem tudom leírni. A dokit meg ne cáfoljuk már meg érthetetlen emberek miatt
2023. aug. 23. 18:55
 7/19 A kérdező kommentje:
Szerintem te nem vagy az🤣🤣🤣🤣
2023. aug. 23. 18:56
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
Igazából lehet leosztani az előzőt,de igaza van. Konkrétan a mozgásnál a terhességem alatt volt olyan,hogy "befele" rúgott,mozgott,de azt is éreztem. Hiába van vizesedés én szerintem attól érezni kellene belül,hogy mozog. Gondolom nem akkora mértékű azért az a vizesedés sem,ha meg még is akkor valószínű megfigyelés alatt vagy rendesen.
2023. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hát ez sem teljesen igaz, mert ha mondjuk befelé rúg na pont azt nem érzi mindenki. Tegnap voltam dokinál. Minden mérete tökéletes. A keringés, placenta minden tökéletes.

Van mozgás amit érzek nem azt mondom hogy nem de én kevésbé mint más pontosan a vizesedés miatt. Vizesedik a lábfejem, bokám, kezeim, és a hasam. A vérképem tökéletes egyedül vérnyomás csökkentőt kell szedjek az magas. Szóval a hasamnál akkora mértékű de nem kell megfigyelés. 2 orvossal konzultáltam, és még megyek 1 dokihoz ha az is megerősít akkor hova cáfolják meg őket?


Egyébként nem osztok le senkit jogtalanul. Már az első valasznál benne van a kötekedés a segítség alatt. Szerintem jobb ha nincs válasz abban az esetben ha nem járt valaki így, ilyen esetben felesleges okoskodni is.

Már bocsánat

2023. aug. 23. 19:20
 10/19 A kérdező kommentje:
Na meg kérdeztem és ő is. Neki a választ kellett volna. De inkább kötekedik. Na mindegy ezt le is zárom nem érdemli meg az ilyen a szóváltást sem
2023. aug. 23. 19:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!