Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Semmi étvágyam ma, még egy...

Semmi étvágyam ma, még egy falat nem ment le a torkomon. Lehet ettől baja a babának? 20hetes vagyok

Figyelt kérdés
Fejfájással küzdök épp...

ápr. 19. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van aki végighányja az első 3 hónapot (akár többet is), és attól sem lesz baja, ne aggódj 1 nap miatt. Raádásul még dél sincs...
ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elveszi amire szüksége van, dehogy lesz baja.
ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
10 óra sincs még, azért éhen ne halljunk már, mert 1 étkezés félig meddig kimarad. Mit gondolsz, az őskorban mikor egy terhes asszony felébredt, akkor svéd asztalos reggeli volt?
ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Neem... 3-mas válaszoló jól leírta.
ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Én még fel se keltem, nem hogy egyek😂 A gyerekem nem reklamál, alszik ő is. Egyébként elveszik, amire szükségük van, őket nem érdekli, hogy neked mi marad.
ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Te se figyeltél biológia órán mi?


A baba elveszi azt, amire s fejlődéshez szüksége van. TŐLED. Szóval neki nem lesz baja, max a te tartalékaidat meríti ki.

ápr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

A baba elveszi a te tartalékaidat. Ezért kell bizonyos esetekben például kálciumot szedni, mert még a fogaidból is elveszi. Nem lesz semmi baja a gyereknek. A feleségemnek volt hogy napokig nem volt étvágya terhesen, és úgy kellett magába tömjön egy-egy szelet kenyeret.

Vegyél pürét valamelyik boltból, az tud segíteni, és táplál is, meg finom is.

ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

ha 1 hét nemevés után kérdeznéd meg, még megértem. De így 10 órakor elég fura ez a kérdés


Én a 7.től a 10.hétig kólán és csipszen éltem, mert mást kihánytam...

ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

1-1 nap még nem okoz gondot, csak ha tartós, meg ha a folyadék sem marad meg, az már 1-2 nap után veszelyes.

Ha tartós a hányás (vészes terhességi hányás), akkor akár be is fektethetnek. Egy félidős terhest akkor vettek osztályra, mikor szültem. Amúgy is nagyon vékony volt.

ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem lesz semmi baj.
ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!