Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz igy baja a 30 hetes...

Nem lesz igy baja a 30 hetes babámnak? Honnan kap igy táplálékot, hogy növeledjen? Méhszáj felpuhulása miatt gyógyszert kell szednem, amitől teljesen elment az étvágyam, alig megy le a torkomon pár falat, gyakran van hányingerem..

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! A Babád elveszi ami neki jár! A sok izgalom többet árt neki, mintha egy pár napig rosszabbul eszel. Egyébként próbálj kicsi mennyiségekben, naponta többször étkezni, akár óránként egy-egy falatot. Pihenj, csak a picivel törödj. Ha a szilárd kaja nagyon nem megy igyál leveseket, jön a nyár gyümileves szezon, gyümölcsleveket! Hidd el te is éhes leszel idővel, még az is lehet, hogy a picid rúgdossa a gyomrodat és azért a hányinger! (az enyém anno mindig ezt csinálta, főleg ha ettem előtte)
2008. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lesz baj! Én holnap leszek 25 hetes, de még mindig hányok :-(( Sokunkat ez végig kísér, mégis szépen fejlődik a babókánk. Az átmeneti étvágytalanság biztos nem csinál gubancot!

Jobbulást kívánok!

2008. máj. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A baba akkor is elveszi, ami neki kell, ne félj. Ő semmiben nem fog nélkülözni.

Én is csak 2 kilót híztam és már lassan a 39. hétbe lépek, és ugye maga a baba több, mint 2 kg.

A hányósok is fogynak, és a cukrosok is a diéta miatt, de a baba normál súllya, születik, nem lesz baja!!.-)

2008. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!