Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19+3napos terhes vagyok...

19+3napos terhes vagyok viszont alig van valami pocakom, ez nem gond? Kinek mikor kezdett meg novekedni? Elso terhessegem es kicsit furcsanak tartom,es aggodom

Figyelt kérdés
ápr. 21. 19:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Kb mintha csak fel lennek puffadva
ápr. 21. 19:46
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, nem kell aggódnod. Nekem is a 22. hét körül kezdett nőni.
ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20-21. het korul lett latvanyosabb, most 23 hetes vagyok, tehat nem tul regota. Nekem is elso terhessegem.
ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
25. Hét után kezdett látszani a pocakom, 29. Héten aki nem nézett meg jól annak nem tűnt fel. Normál testalkatú, de magas vagyok. Lehet, hogy nálad is valami alkati dolog áll a háttérben. Egyébként meg akinek a 16. Héten akkora hasa van mint aki mindjárt szülni megy annak amiatt mert gyenge a hasfala. Ez lehet ritkán genetika, többedik terhesség és leggyakrabban a sportolás hiánya.
ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

En is eleg magas lany vagyok 175cm korul vagyok

Illetve vekony testalkatu

ápr. 21. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:

184 cm vagyok, 74 kgval kezdtem, 82-vel mentem szülni. Mikor beértünk a kórházba megkérdezték mit szeretnék? Mondtam, hogy szülni jöttem, elfolyt a magzatvizem.. Elnézést kértek, mert félidősnek néztek.

Szülés utáni nap bejött a szülésznő, és közölte, hogyha nem látta volna, hogy megszülöm a fiam, akkor nem hinné el, hogy az enyém. (kb. laposabb volt a hasam, mint valaha)

50 cm meg 3 kg volt a fiam

ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!