Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden nőnek megnő a melle...

Minden nőnek megnő a melle terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Az én mellem elég kicsi, de úgy tudom az nem gátolja a tejtermelést.

ápr. 22. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggésben a tejtermelés a mellmérettel.
ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első válaszoló írja, nincs összefüggés. Az enyém például nem nőtt semmit.
ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nő meg. Nekem semennyit nem nőtt.
ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem nőtt kb. egy centit sem. (75A)

A tejem viszont hamar elapadt, mert olyan gyógyszereket kellett szednem szülés után amik mellett nem szoptathattam, így amit fejtem ki kellett önteni, aztán egyre kevesebb lett, végül sajnos el is apadt..

Ha nem jött volna közbe a gyógyszeres kezelés akkor szerintem lett volna tejem rendesen.

ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
ápr. 22. 11:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém sem sokat nőtt a terhesség alatt (80 A) és a szoptatós időszakban sem lett dinnyényi. Ettől még volt elég tejem, elég sokáig.
ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmit nem nőtt. Egyik barátnőmnek kb kétszer akkora lett. Nem minden terhesség ugyanolyan.
ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nőtt egyáltalán. (Sajnos😃)
ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem nekem sem fog nőni, de 75B-ről 75C-re nőtt a 12. hétre, pedig több, mint 5 kilót fogytam addigra.


Még várandós vagyok, úgyhogy nem tudom, hogy a szoptatásban mennyire fog számítani.

ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első hetekben nőtt (beduzzadt), aztán visszament. Most 11 hetes vagyok és ugyanakkora mint előtte.
ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!