Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek különböző nemű lett a...

Akinek különböző nemű lett a baba más tünetei voltak?

Figyelt kérdés
Kisfiamnál sokat hánytam kívános voltam és aluszékony. Most csak néha néha van hányingerem, ezen kívül az arcböröm nagyon csúnya lett, kisfiamnál pedig szép volt. Nagyon szeretnénk kislányt, de nem akarja mutatni magát még. Akinek más nemű lett a baba tudna mesélni milyen tünetek voltak?

ápr. 22. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Terhességem feléig hánytam, rosszul voltam. Az arcbőröm szép volt végig nem lettem ragyàs semmi. Utolsó 3 hónapban voltam kívánós, édességet ettem volna 0-24-be. Fáradtság meg kb végig kísért.

Kislányom született.😇

ápr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Ezt szerintem úgyse lehet így megfejteni. Nekem csak első terhességem (pontosabban 2., egy korai vetélés után, de ott ugye nem tudom, milyen nemű lett volna.) Viszont nekem semmi rosszullétem nem volt. Eddig kívánósság se nagyon. Inkább szakaszok, amikor valamilyen élelmiszer csoportot szívesebben ettem, de ha épp nem volt az, az se zavart.

Álmosság nagyon jellemző az elejétől. A bőröm mindig sz@r volt. Most is az. Nem lett se jobb, se rosszabb, csak máshogy sz@r😂

Ha viszont igaz lenne a babona, tuti, hogy derékig érő hajjal születne a gyerekem, mert olyan durva gyomor, de főleg nyelőcső égésem van, mintha sósavon élnek. Gyakorlatilag hetek óta ülve alszom.

Kisfiút várok.🩵

ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem - szerencsére - ugyanúgy nem voltak durva terhességi tüneteim sem a fiunknál, sem a lányunknál.
ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy a tünetek semmi ilyesmire nem utalnak.
ápr. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 2 terhességem tünetmentes volt..fiam és lányom van.
ápr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerek, ebből 2 lány, 1 fiú.

Hanyinger, hányás volt mindháromnál. A csajoknál az elején kirügyeztem, mint a fák tavasszal, a nyakam, a hátam, a mellkasom is tiszta pattanás volt 🤢+csakna csajokkal voltam hullafáradt, de tényleg annyira, hogy álva el tudtam volna aludni bárhol. A kisfiammal a hányás mellé jött a brutális reflux, de ha figyeltem mit eszem, semmi gond nem volt, a hàrom közül a legkönnyebb terhességem és szülésem volt, a kiírás napján szépen pontosan megérkezett.

A csajok ráhúztak, a nagy 9 napot, a pici 4et, a picúrral ráadásul sürgösségi császár lett végül sajnos. Szóval a lányok már pocakban vágytak a figyelemre 🤣

ápr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más volt a két terhességem, aztán két egyforma nemű gyerekem van.
ápr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

2. és 3. terhességem nagyon eltérő volt, mindkettő lány lett.

Első babával a tünetek leginkább a 3. terhességemre hasonlítottak, de első baba meg fiú lett.

ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!