Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 heti ultrahangot vissza...

12 heti ultrahangot vissza számolva az a fogantatás napja?

Figyelt kérdés

Ha a 12 heti ultrahangon mért adatot vissza számolom az a fogantatás napja?

Vagy az ultrahang is ugy számolja a heteket hogy hozzá adja azt a 2 hetet?

Ez a 12 hét amit ki ír nem is a magzat valódi kora?



#ultrahang #12 hetes ultrahang #Ultrahangszamolas
ápr. 24. 22:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
A dugás és a fogantatás továbbra sem ugyanaz. És a terhességet továbbra is az utolsó menstruáció első napjától számolják, ahogyan az előző kérdésednél is szépen érthetően, magyarul leírtuk.
ápr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Ez így nem kiszámolható, szóval gyűjtögess az apasági dns teszt árára.
ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Az uh. nem fogantatástól számol. Azt mondja meg, hogy a mérete alapján mennyi idős a magzat+2 hét. Szóval, ha azt írja ki, hogy mondjuk 12+0. Az azt jelenti, hogy a magzat mérete alapján 12 hetes terhes vagy. A magzat 10 hete fogant. De ez nem feltétlenül igaz! Főleg, hogy 12 hetesen már nem annyira egyforma méretűek, az alapján is lehet 1-2 nap különbség.
ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Már le lett írva, hogyan működik. Ennél szájbarágósabban nem lehet. Ha ennyit nem tudsz felfogni, lehet nem kellett volna gyereket vállalni.

ápr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Anyukám, megcsaltad a parodat?

Nem tudod kié a gyerek?.

Mire ez a fogantatasos hülyeség?

ápr. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
6%

Hát én tegnap voltam az első vizsgálaton.

Pontosan tudom hogy az utolsó menstruáció alapján 8 hetes, a valóságban viszont fogantatás alapján csak 6.

Az orvos a mérete alapján is 6 hetesnek ítélte és 6 hét múlva kell mennem a 12 hetesre. Ergo nekem pontosan visszaszamolható.

ápr. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Tuti nem tudja, hogy kié. Ha meglesz a gyerek csináltass apaságit
ápr. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
6: látom te se érted 🤷‍♀️ ha 6 hetes terhességet állapított meg a doki, az a menstruációtól számított 6 hét. Nincs olyan nőgyógyász a Földön, aki a fogantatástól számolna hivatalos heteket.
ápr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10%
Szia. Nekem az ikrek most 9 hetesek. Az utolsó mensi első napjától számolja és mi csak 1x az ovu nap előtt voltunk együtt szóval pontosan tudom mikor fogantak - a 14. Napon. Szóval 7 hetesek, de 9 hetesnek mondják őket. A kisfiammal is ugyanígy volt.
ápr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Én is azt mondom amit a többiek apasági teszt. Aztán most már tényleg dugulj el te anyák gyöngye.
ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!