Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden laborra éhgyomorral...

Minden laborra éhgyomorral kell menni?

Figyelt kérdés

Most lesz a 36.heti laborvizsgálat, elvileg úgy tudom minden laborra éhgyomorral kell menni, de nekem GDM miatt legkésőbb 7:30ig jó lenne reggelizni. A 28 hetes is éhgyomorra volt, hiába mentem oda 7 előtt, először mindig azokat hívják be, akik terhelésre érkeztek, így fél 9 után jutottam be. Magas is lett az éhgyomri glükóz, illetve egész nap rosszakat mértem, mert csúnyán elcsúsztam az időpontokkal. Egy nap persze nem a világvége, de azért örülnék, ha most nem így történne. Amit most kaptam beutalón nem látok semmi olyat, ami miatt lényeges lenne az éhgyomor, de igazából nem értek hozzá. Csatolok egy képet a kért vizsgálatokról, hátha valaki jobban tudja. A házi orvost hiába kérdeztem, semmivel sincs képben, néha olyan érzésem van, mintha az első kismama lennék nála, konkrétan egyetlen kérdésemre sem tudott még normális választ adni.

[link]


ápr. 25. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak a cukorterhelés van éhgyomorra, semmi mas.
ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell éhgyomorra menni. Én is megszívtam vele, elmentem éhgyomorra hajnalok hajnalán és nem is néztek vércukrot. 😄
ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek között az értékek között nincs olyan, ami miatt éhgyomor szükséges, nyugodtan egyél! :)
ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!