Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1.trimeszteri vérvételre...

1.trimeszteri vérvételre éhgyomorral kellene menni, viszont én rosszul vagyok ha nem eszem reggel rögtön. Van valami tippetek, hogyan bírjam ki?

Figyelt kérdés

Ha nem eszem felkelés után egy félórával minimum, lever a víz,ájulás közelben vagyok, öklendezem a savtól. Kicsit félek az első éhgyomris vérvételtől, próbáltam húzni reggelente az időt, de csak rosszabbul lettem :( Hátha nektek volt ezzel tapasztalatotok.


11+4 hkm


2022. jan. 2. 10:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg akkor magánban intézd, időponttal, várakozás nélkül. Inni egy pohár tiszta vizet előtte érdemes is. Minél korábbi időpontra kérd, akkor annál kevesebbet kell éhezned. Van olyan is, hogy házhoz mennek levenni a vért.
2022. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagy magán, vagy vigyél magaddal valakit. Nálunk sokan "kiestek" a sorból emiatt, de mindenkivel volt kísérő, illetve mindenkinél volt pár falat kaja, amit gyorsan betömhetett vérvétel után.

Én is rosszullevős voltam, 12+2-n mentem laborba, aznap egész jól viseltem a reggelt némi vízzel. A végére kezdtem rosszul lenni (1 óra sorbanállás után), de amint végeztem kijöttem és már haraptam is a péksütimbe, ami nálam volt.

2022. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Cukroddal minden rendben amúgy?
2022. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miert kell éhgyomri. Cukrot is néznek?
2022. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igen sajnos, néznek vércukort is, amiatt meg nem lehet enni.


3-as, alapból minden rendben, mostanában nem nézettem meg, de a vérvételen most úgyis megnézik.


Van időpontom szerencsére, meg taxival megyek, jön velem a férjem, viszek kaját, aztán remélem nem lesz gond.

2022. jan. 2. 12:37
 7/16 anonim ***** válasza:
Vannak,akik rosszul vannak a víz és kaja nélkül. vizet lehet inni.
2022. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Huh nekem az első még sima ügy volt mert az első trimeszterben alig ment le valami a torkomon, most a másodiktól már tartok, mert reggel együtt nyílik a szám a szememmel.

Én ráadásul csak 9.45-re kaptam időpontot, de az az elsőnél még nem volt gáz.

Annyit tudsz csinálni, hogy szólsz, hogy ájulós vagy és fekve vegyék le a vért, akkor hagynak még ott feküdni kicsit.

2022. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%

En ettem elotte egy pár szem kekszet meg ittam egy kávét ( kb 2 oraval elotte) es nem kavart be

Cukorterheles elott is,és ott se volt gond.

2022. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Ezt honnan veszed, hogy nem kavart be? Nyilván a vérvételi eredmény nem írja ki az értékelésnél, hogy ettél, ittál, de az torzít egyes értékeket, főleg az éhgyomri cukrot... Legalább 8 órás "koplalást" ír a legtöbb hely, talán egyszer találkoztam 6 órással. De 2 órás, na az minden, csak nem éhgyomri...
2022. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!