Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes vok, de ma nagyon...

8hetes vok, de ma nagyon rosszul vagyok. Semmilyen étel ital nem marad meg bennem,6x hánytam ma már. Ez természetes, vagy tegnapi nagy étkezésemnek a következménye, és gyomor rontásom van?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
eddig nem voltál rosszul csak ma??Akkor lehet sak gyomirontás...b 6 vitamint vegyél be kettőt is...eg este is...sok folyadék de kis kortyokban s pihenj
2009. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
jó kérdés:-) ha nem múlik el holnapra azért ballagj el dokihoz biztos ami biztos. ui: ezzel a "vok" szóval ki tudtok kergetni a világból...
2009. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha elmúlik 1-2 nap alatt, akkor nem a terhességtől van. Egyébként lehet a terhesség normális tünete is(sajnos).

Nekem egyáltalán nem voltak rosszul léteim, de a barátnőm a sok hányás és fejfájás miatt olyan gyenge volt az első 12 hétben, hogy szinte végig kellett feküdnie. Aztán jobban lett és még vissza is ment dolgozni.(irodai munkára).

32.hetes kismama

2009. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is ez volt, egyik nap még semmi bajom, másnaptól majd' meghaltam a hányinger-hányástól.

Hetekig csak a kakaós csiga nem jött vissza, meg a tiszta víz. Néha egy kis popcorn és gumicukor.

Azóta 8 kiló minusznál tartok... és 17 hetes vagyok. Sajnos még mindig nem lett vége, igaz, sokkal enyhébbek a rosszullétek, és a hányás is ritkább.

A legdurvább időben 7-8 simán megvolt nekem is.


Tiszta szívből kívánom, hogy neked ne legyen ilyen durva (ha esetleg nem gyomorrontás). De tenni ellene nem nagyon lehet, legalábbis nekem semmilyen praktika nem vált be.

2009. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 7-8. héttől kezdődtek a rosszullétek. Bár hányni ritkán kellett, de a hányinger engem se került el. Ha elmúlik, akkor lehet csak gyomorrontás. De ha folyamatos, akkor bizony a terhesség tünete, és kisebb trükkökkel tudsz enyhíteni rajta. Mondjuk, hogy naponta többször eszel keveset (akár 2 óránként). Figyeld meg, hogy mi az, amitől nincs hányingered azonnal, amit rágondolsz. És kerüld a zsíros ételeket!

Minden jót!

18 hetes kismami

2009. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah, azt kihagytam, hogy reggel, mielőtt kikelsz az ágyból, rágcsálj egy kis kekszet. Ez a reggeledet teheti könnyebbé!
2009. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!