Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit, és milyen ütemben...

Ki mennyit, és milyen ütemben hízott terhesség alatt? Kikészít a védőnö.?

Figyelt kérdés
22-dik hétben vagyok, eddig összesen 3,5kilót híztam. A védőnő szerint ez sok, mert a max megengedett 9 kiló, és az utolsó 2 hónapban majd sokkal több fog feljönni, és hogy egyek kevesebbet. De így sem eszem sokat. Rengeteg zöldséget, gyümölcsöt eszem, az mellett sajnos nagyon kívánom az édességet, amire aztmondta hogy ne vigyek haza. De ha nem eszem édeset, egész nap kínlódok, sóvárgok, és mintha semmi nem venné el az éhségérzetem. :( tudom hovy erről lemondhatnék ha nagyon akarnék, de már most kicsinál azzal hogy beszólogat sokat híztam, már félek előre találkozni vele. Ténylev ennyire sok ez a 3,5kg 22hét alatt? :(

ápr. 28. 16:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vészes, nyilván attól is függ, mennyi kilóról indulsz. És az se feltétlenül igaz, hogy a végén hirtelen rengeteg kilót fogsz hízni. Én szerencsés voltam, normál súlyról indultam, és oda is figyeltem az evésre, a végén nem vizesedtem. 20. hét után kezdtem hízni, de végig egyenletesen, sose volt, hogy na akkor most hirtelen 3 kiló felszaladt. Végül 7,5 kiló plusszal mentem szülni. Nem is bántam, 1 héttel szülés után már jó volt rám a régi gatyám, megérte az a kis sóvárgás az édesség után :D
ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A 20. hétig fogytam. Utána kb 8kg-t híztam szülésig.
ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
20. hétig semmit. 30. hétig 3 kilót, utána még 10-et. 39. héten szültem.
ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Akkor csak bennem van a hiba, és nekem kell visszább venni. 🥲 köszönöm lányok.
ápr. 28. 16:51
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél 25.hétig stagnáltam. 68kgval lettem terhes, 25.hétig 68kg is voltam. S enem fogytam, se nem híztam.

Végül szülni 72kgval mentem. Összesen 4kg jött fel.


Másodikkal 67kgval lettem terhes. Ott fogytam a 20.hétig vészes hányás miatt. 20hetesen 65kg voltam. Végül 70kg-val mentem szülni

ápr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiknél a 30.hétig felszedtem 10-12 kg. Utána max 1-2 kg jött rám.
ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
En 70 kiloval kezdtem, az elso 3 honapban lefogytam 65-re, most ujra 70 vagyok (24 hetesen). 3,5 honap van hatra, valamennyit biztosan fogok meg hizni. En is nyomom a csokit, edesseget.😁
ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
28 hetes vagyok, kb a 25. hétig feljött 10 kg, de nagyjából tényleg csak a hasamon látszik, a védőnő is azt mondta szerencsés vagyok. Én kicsit megijedtem a mérlegtől, de azóta stagnál a súlyom, pedig a hasam egyre nagyobb. Szerintem ez nagyon egyénfüggő
ápr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a 27. hétig 8kg-t híztam, soha senki nem mondta, hogy ez sok lenne. Az utolsó három hónapban meg semmit se híztam, csak amennyit a baba nőtt. A kórházból +3kgval jöttem haza a kezdő súlyomhoz képest.
ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sokat, 24 kg-t hiztam. 57el kezdtem, 81el mentem szülni. A korhazbol 73al jottem haza, most vagyok 68. Én csupa egészségtelen kaját kívántam végig, kenyeret kenyérrel.
ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!