Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit, és milyen ütemben...

Ki mennyit, és milyen ütemben hízott terhesség alatt? Kikészít a védőnö.?

Figyelt kérdés
22-dik hétben vagyok, eddig összesen 3,5kilót híztam. A védőnő szerint ez sok, mert a max megengedett 9 kiló, és az utolsó 2 hónapban majd sokkal több fog feljönni, és hogy egyek kevesebbet. De így sem eszem sokat. Rengeteg zöldséget, gyümölcsöt eszem, az mellett sajnos nagyon kívánom az édességet, amire aztmondta hogy ne vigyek haza. De ha nem eszem édeset, egész nap kínlódok, sóvárgok, és mintha semmi nem venné el az éhségérzetem. :( tudom hovy erről lemondhatnék ha nagyon akarnék, de már most kicsinál azzal hogy beszólogat sokat híztam, már félek előre találkozni vele. Ténylev ennyire sok ez a 3,5kg 22hét alatt? :(

ápr. 28. 16:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Hétfőn voltam először a védőnőnél nekem azt mondta, hogy kb a 20 vagy 25. hétig 5 kiló, utána heti fél kiló. Összesen 15 kiló.

Én kicsit sokalltam, nem terveznék ennyit. De ki tudja mi lesz.

máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
74%

Én ma töltöttem a 25 hetet, 56 kilóval kezdtem a terhességem, a mérleg 70 kilót mutat már, de igazából én pont úgy állok hozzá, hogy nem ebben az időszakban kell diétáznom. Nem kívánok sokmindent, nem is eszem sokat, főként a zöldség, gyümölcs teszi ki a napi étkezéseimet.🤷🏼‍♀️ Nem mondom, hogy néha nem esik jól gyorskaja, de ez tényleg ritka😅 azt kell mondjam, hogy ez tényleg a genetikán múlik leginkább.. én mindig is hajlamos voltam a hízásra, sejtettem, hogy most is az leszek. Az én védőnőm irtó cuki, hasonló magassággal rendelkezik, mint én, hasonlóan sokat hízott, de mindig azt mondja nekem, hogy amég nem vizesedek nagyon durván és nem árt a babának, addig ne törődjek vele, mennyi jön fel. Majd lemegy. A lényeg az, hogy a babád jól legyen. Ha te jól érzed magad, ő is jól fogja. Ahogy a nőgyógyászom szokta mondani, boldog anya, boldog baba. 🥰

Minden jót nektek 🤗

máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Dehogy sok én 3kilónál tartottam 17 hetesen 🤣 +11kg-val mentem szülni. + 2 kg van rajtam így 10 héttel a szülés után. Dehogy sok. Nyugi, válts védőnőt szerintem.
máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!