Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiderült hogy terhességi...

Kiderült hogy terhességi cukrom van Kit kell ezzel felkeresnem elöször is? Terhesgondozáson a dokit vagy a védőnőt vagy a házi orvost?

Figyelt kérdés

Esetleg valaki ismer olyan weboldalt ahol táblázatba van foglalva mibe mennyi szénhidrát van? Vagy milyen útmutatót kapok a továbbiakba?

Köszönöm a segítséget

0perces lett 5.1

120perces lett magas 8.8


máj. 13. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a belgyógyász értékelte ki a cukorterhelést. Érdemes dietetikust is felkeresni de van a Fb-on egy terhességi cukros csoport, ott vannak jó receptek de megmondom őszintén, hogy néhány tag olyan goromba és tahó módon kommunikált ott az újonnan belépő, tudatlan, kérdezni merő emberekkel, hogy én rövid időn belül ki is léptem, kérdezni meg egyáltalán nem is mertem.
máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Terhességi cukornál szerintem is dietetikust keress. Bár ahogy az előttem szóló is írta vannak Facebookon csoportok, de azért terhesen jobban jársz egy személyre szabott étrenddel. Az se jó ha át esel véletlenül a ló túloldalára és éhezni fog a baba. Vannak olyanok akik online konzultációt is vállalnak. Ne fogadd el a 160 g ch étrendet se mert az minden csak nem az egyéni igényeknek megfelelő... mégis sokakra ráhúzzák.

Addig is amíg találsz szakembert ha nem vagy veszélyeztetett és bírod sétálj sokat, legyél talpon. Nekem az IR-en sokat segített, hogy egész nap szöszöltem valamit.

Kitartást és boldog babavárást kívánok!

máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat utána fogok keresni ❤️
máj. 13. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki szokta kiértékelni a terhes laborodat? Nekem a házi orvos, ő adott beutalót diabetológiára. Nekem csak határeset volt, a korom miatt küldött inkább, így nem rohantam, de megyek persze.
máj. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Diabetológiát
máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!