Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen 13 mm petezsák...

6 hetesen 13 mm petezsák szikhólyaggal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma voltam először ultrahangon, utolsó menstruációtól számított 5hét+6napos lehetek. A doktor is körülbelül 6 hetet mondott. Hüvelyi ultrahangot csinált, 13 mm-es petezsákot látott szikhólyaggal.

Azt mondta, hogy maga a “magzat” kb 2-3 hetes, így teljesen megfelelő amit látott az ultrahangon.

Viszont kicsit aggódom, 13 mm-es petezsáknál nem kellett volna már embriót látnia?:(


máj. 13. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha ennyi idős a terhesség, akkor nem.
máj. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem.10mm fölött kell szikhólyagot látni, az megvolt. 15 fölött már többnyire embriót, de az se törvényszerű.
máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen jó 6 hetesen. Igaz én kilenc hetesen jutottam el, addigra már volt benne egy szép kis embrióm, de viszonylag kicsi petezsákban volt a méretéhez képest. Semmi próbléma nem lett belőle. Azóta 14 hetes múltam és minden rendben.
máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hasonló volt, bár a pontos számokat már nem találom, de számításaim és mindenféle összeolvasott ismereteim alapján embriót vártam, aztán még a szikhólyag is csak sejthető volt, egy szerintem túl nagy petezsákban. Azóta már 4 éves. Azt hiszem, az aggódás a terhesség természetes velejárója, de amíg az orvos azt mondja, hogy minden ok, nem szabad túlzásba vinni.
máj. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha egy het mulva mentel volna eloszor, embriot latott volna, igy nem. Mi az oka ennek a korai ultrahangnak?
máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Kedves Utolsó hozzászóló!😊 Igazából ezelőtti héten hétfőn hívtam a nőgyógyászt, kérdezte az utolsó menstruáció időpontját, és ezt a hetet mondta, hétfői napot, hogy mehetek. Végig ő “kezelt”, én arra gondoltam, hogy talán azért adott ilyen korai időpontot, mert PCOS-em van. Talán szerette volna látni, hogy minden rendben, vagy nem tudom. Én tudtam volna türelmesen várni még egy kicsit, de mivel ezt az időpontot mondta, így elmentem:)

máj. 15. 11:42
 7/9 A kérdező kommentje:
Illetve még egy kérdés, most ezért nem írnék ki még egy kérdést. Van olyan, akinek volt hasmenése a korai szakaszban? Nem is hasmenésnek mondanám, mert napi 1-2, nagyon max 3-nál többször nem fordul elő, de elég puha a széklet. Tegnap éjjel arra ébredtem, hogy borzalmasan ráz a hideg, de szó szerint vacogtam, és éreztem, hogy kicsit fájogat a hasam. El is mentem elvégezni a dolgomat. (Nagyon lágy székletem volt.) Ezután megszűnt a hidegrázás is, és vissza is tudtam aludni. Elnézést, hogy így leírtam, de nem tudom, hogy ez normális-e?!🙂 Femibion 1-et szedek egyébként, ezt késő délután/este szoktam bevenni, nem tudom, hogy nem e ez lehet a ludas.
máj. 15. 11:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább székrekedés jellemző. Nekem is csak az volt. Lehet benyaltál valami vírust.
máj. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez vírusnak tűnik a hidegrázás miatt, de nekem volt lágy széklet a legelején egészen sokáig. Egyértelműen a terhességtől. Femibiont szedtem, nem attól volt szerintem, mert később jött a klasszikus székrekedés.
máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!