Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+0 hetesen voltam uh-on,...

6+0 hetesen voltam uh-on, 5+0-nak írták a terhességet, 10 mm-es petezsákot és szikhólyagot láttak. 7+3 hetesen esedékes a következő uh. Mi a reális, mi lehet ebből? Embrió és szívhang vagy missed ab?

Figyelt kérdés

Kieg.: utolsó mensi 03. 31., az együttlét, amelyből foganhatott 04.16., ez az uh 05. 12-én volt, a következő 05.22-én lesz. Ovulációt nem tudom, ciklusaimban van némi ingadozás, de jellemzően 30-31 naposak.

Szerintetek?

Köszi!


2023. máj. 14. 10:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudhatná?

A következő uh-n majd kiderül.

2023. máj. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Bármi. Ha 16-án volt ovu, akkor az uh.napján 5+5 voltál. De a spermiumok napokig várakozhatnak, tehát ovu lehetett pár nappal később is. Akkor mondjuk reális.

Ugyanakkor benne van az is, hogy nem lesz belőle semmi. Arra is próbálnék felkészülni.

2023. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet belőle baba, de garancia persze nincs rá.
2023. máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt így meg lehetne mondani, akkor az orvos megmondta volna rögtön. Szóval nem tudom, mit vársz tőlünk. Kétesélyes a dolog, magad is tudhatod.
2023. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 6+0 8mm-es petezsák 3 mm szikhólyag volt. Kedden megyek vissza, akkor leszek menstruáció szerint 7 +5. Nekem is 1 héttel kisebbnek mondta. Izgulok veled 😊
2023. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik lehet. Nekem több mint egy hónappal az ovu után látszott csak embrio. 6 hetesen ugyanígy 10 mm petezsák volt szikhólyaggal. Végig kisebbnek látszott utána is, másfél héttel. (Pedig nem volt fiatalabb, ez tuti.)
2023. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó. És ez akkor lehetséges, ha pl. a beágyazódás tovább tar? Mert én is ezen aggódom, hogy tudom mikor volt pozitív az lh teszt és ahhoz képest, meg az első pozitív tesztemhez képest úgy tűnik, mintha lassabban fejlődne. Például nekem sokáig a digitális clearblue 2-3 hetet írt. A napokban lett 3+os. 5os voltam.
2023. máj. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Enis így vagyok/voltam. Azóta is egy héttel kisebb minden ultrahangon, de már 36 hetes vagyok.
2023. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A doki magánrendelőjében nincs uh, ezért beküldött a szakrendelőbe, ahol nem ő csinálta, hanem egy szonográfus, aki nem volt túl kommunikatív, mindössze annyit mondott, hogy kérjek legalább 1 hét múlvára újabb időpontot, és majd csak annak az eredményével menjek a doktor úrhoz.

Addig is szerettem volna tapasztalatokat olvasni, köszönöm, aki ilyen jellegű hozzászólást írt!

5-ös, drukkolok, ha lesz kedved, írd majd meg, kérlek, hogy mi volt! :)

2023. máj. 14. 17:50
 10/17 anonim ***** válasza:
5os vagyok. Köszönöm szépen. Megy a drukk neked is. Megírom, persze :)
2023. máj. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!