Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+4 hetesen csak petezsák és...

5+4 hetesen csak petezsák és nincs szikhólyag?

Figyelt kérdés

Menstruáció szerint 5+6 napos vagyok, az ovulációs teszt szerint viszont 5+3 vagy 5+4 naposnak számoltuk az orvosommal a terhességet. Az ultrahangvizsgálatom csak egy 3 mm-es szabályos petezsák látszódott, ami az orvos azt mondta megfelelő, de ahogy olvasgattam már ez is elég kicsi. :( Szikhólyag egyáltalán nem látszódott, pedig jó gépen nézték.

Az orvos biztatott, de elküldött HCG vérvételre 2 naponta, plusz visszahívott 1 hét múlva. Plusz elmondta a méhen kívüli terhesség tüneteit, pedig ez eddig még eszembe se jutott. Ha nem is fejlődik tovább a baba, akkor is nagyobb esély van a sima vetélésre, nem?


Nagyon elkeseredtem, szerintetek van még esély a pozitív végkimenetelre?


máj. 21. 16:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem korán voltál, még bármi lehet. Szurkolok.
máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bőven van esély pozitív kimenetelre. Ha esélytelen lett volna a dolog, nem hív vissza.

Bízzunk a legjobbakban.

Amúgy mondta a doki hogy baj lenne? Mert ha nem akkor ne aggódj.

máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan jártam, mert türelmetlen voltam és túl hamar mentem dokihoz. Engem nem küldtek vérvételre, hanem két hét múlva kellett visszamenni, pokoli napok voltak. Szerencsére minden rendben volt, rajtam szuszog jelenleg is az 5 napos babánk. :)

Szerintem, ha doki azt mondta megfelelő akkor neki higyj.

máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem mondta hogy baj van, de azt sem hogy nem, csak hogy ebből még bármi lehet. Írt fel progeszteront is a biztonság kedvéért. Ezzel a méhen kívülivel ijesztett meg igazából, nehéz lesz kivárni a jövő hetet.

Köszönöm a biztatást egyébként, kedvesek vagytok! :)

máj. 21. 17:20
 5/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt nagyon jó hallani, gratulálok a babához! 😊
máj. 21. 17:22
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
De ha méhen belül látott egy petezsákot, akkor honnan jött a méhenkívüli ötlete????????
máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Felesleges volt ilyen korán menned az orvoshoz. Miért kellett volna szikhólyagnak lennie már? Mi az, hogy méhenkívüli amikor méhen belül volt a petezsák?
máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Állítólag amíg nem látszik a szikhólyag, addig lehet méhen kívüli terhesség is belőle. Az orvos ezt mondta, én is meglepődtem.
máj. 21. 17:53
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért mentél ilyen korán? Itt 1-1 nap is sokat számít.
máj. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy bárkinek bármi lehet a 12. hétig. Azt egy nagy vízválasztónak mondják.

Ne aggódj rendben lesz.

máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!