Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszájzáró műtét engedjem...

Méhszájzáró műtét engedjem vagy ne?

Figyelt kérdés
7.hetes terhes vagyok, tegnap voltam először orvosnál, ahol azt mondta a doki,hogy nagyon elől van a méhszájam, de még zárva van, viszont készüljek fel,hogy össze fognak varrni.(Sajnos az abortusz mellékhatása) Ez most mit jelent nekem majd a továbbiakban? veszélyeztetett vagyok? Én félig Angliában élek,gondolom nem is repülhetek majd. Amúgy sok helyen azt olvastam,hogy ez egy elavult módszer,már nem nagyon csinálják,mert nincs értelme, szerintetek?
2010. okt. 29. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha zárt a méhszáj, akkor felesleges varrni, bár ő a dokid, biztosan jobban tudja. Az én dokim anno azt mondta, ha annyira nyílik, hogy fennáll a szülés megindulásának a lehetősége, akkor varr, egyébként nem.

Pedig nyitva voltam (belső, középső nem, csak a külső) a 21. héttől. Jobban figyelt, de nem varrt.

2010. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mekkora a méhszájértéked?Én amúgy hagynám,varrják csak össze ha ez kell,mert ha magától kinyílik idő előtt,akkor meg kell szülni a babát,ha 20 hetes akkor is.
2010. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még nem csinált semmilyen vizsgálatot,ezt tapintással állapította meg, vissza kell mennem egy hét múlva és megnézi változott-e. Nagyon jó orvos, hiszek neki csak kíváncsi vagyok mások véleményére is.
2010. okt. 29. 18:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Azota volt egy vizsgalat, CI:3000 ami jo,de a doki szerint majd csak akkor lesz gond,ha sulya lesz a babanak, most leptem az 5.honapba es kozben kijottem a paromhoz Angliaba, itt meg furcsan neznek ram az orvosok,hogy mit aggodok, miert nyilna ki.... nem ertik, hogy miert. Tegnap nagyon szurt belul a mehszajam,meg feszitett,azt mondta a vedono menjek be a surgossegire,bementem a korhazba es semmit nem csinaltak , majd ha verzek menjek vissza....kossz! ennyit az angol egeszsegugyrol :( Most fekszek,amig kikonyorgok egy ultrahangot....es vegre megneznek!
2011. jan. 9. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!