Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen értékekkel lehet baja a...

Ilyen értékekkel lehet baja a babámnak GDM esetén?

Figyelt kérdés

2. Babámat várom, most 11 hetes vagyok, 7.hét óta diétázom.

Egyre rosszabbak az értékeim :( szerdán kaptam rá inzulint. De még így is magasat mérek, sőtt! Mostmár tízórai alkalmával is :( szerdán megyek vissza a diabra :(

Nagyon félek, hogy a napi 1-2 magassal ártok neki :(


[link]



máj. 24. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Milyen diétát tartasz?
máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi cukorbetegség facebook csoportban kérj tanácsot, ott sokan vannak akik értenek hozzá.
máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

160g ch diétán vagyok.

Igen ismerem a csopit, már írtam.

máj. 24. 14:31
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
És arra is figyelsz, hogy lassan felszívódó legyen? Tehát teljes kiörlésű dolgok? Semmi fehér liszt és cukor? Érdemes lenne amúgy írni mikor mit eszel, azt nem tudom vezeted e. Mert van olyan akinek magas cukra lesz a teljes kiőrlésű lisztes dolgoktól is. Meg van amivel tudod fokozni, hogy még lassabban szívódjon fel, tejföl ilyesmik.
máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Erre felesleges volt inzulint írni, épphogy magasabb néha egy picit... Nekem 1x volt 8,2, arra kellett 3x1 inzulin, de azt is csak a protokoll miatt, amúgy még az orvos is azt mondta, hogy felesleges...
máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek nem túl magas értékek, nem lesz ettől semmi bajotok. Ha magasabb lesz, majd emelik az inzulint. Amit most adsz, az semmi. Nem normális az az orvos, aki 2 egység miatt inzulinkezelésre állít.
máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4es igen, semmi fehérliszt, cukor. Most a purpur kenyeret sem és a lidl tk kenyeret se bírja a cukrom. Tízóraira a gyümit se 😅
máj. 24. 15:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Ajjaj akkor próbálj meg más lisztből készültet. Talán a tönköly ami jobban be szokott jönni. Illetve érdemes lassítani a szénhidrátokat is tejtermékekkel meg rostokkal. Rengeteg víz az nagyon fontos. Remélem valaki tapasztaltabb hasznosabb tanácsokat is tud adni. Amúgy gyümölcs joghurtba keverve jó?
máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ezek azért nem olyan rossz értékek. Ki fogod tapasztalni a diétát és rendben lesz minden. Nekem a lencse vált be, mivel szeretem is, heti 2x minimum lencsefőzeléket ettem. Konkrétan nem okozott vércukorszint emelkedést. Semennyit.
máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!