Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen méhszáj értékekkel...

Ilyen méhszáj értékekkel meddig húzódott a terhesség ?

Figyelt kérdés
33+1 hetes ikres kismama vagyok .egy hétig kórházban voltam mert terhesgondozáson kiderült nyitva a méhszájam és meg rövidült a méhnyak . Kaptam gyógyszert úgy néz ki meg állt a dolog . Haza engedtek pár napja 11 mm-es méhnyakkal és 2 centire ki nyílt méhszájjal. Volt valakinél hasonló helyzet ? És ha igen mikor indult be a szülés miután ennyire rövidült a méhnyak ?
2021. aug. 21. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
ikrek 25-26.hétig birják méhben.Gratulálok. méhnyak nem jelent,semmit
2021. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

18. héten volt nekem kb. ugyanennyi a méhnyalhossz, és a belső méhszájam volt ugyanennyire nyitva. Engem akkor azonnal összevarrtak, és így még 20 hetet rá tudtunk húzni.

36. héten vágták ki a cerclage-om, akkor azonnal ki is nyílt vissza a méhszájam, de még 2 hét, 3 nap kellett ahhoz, hogy beinduljon.

2021. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek . Nekem csak magneziumot kell szedni és egyszerűen várni hogy induljanak a babák 😊
2021. aug. 22. 15:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy szültél végül? hogy vaygtok kérdező azota?első válaszolo voltam
2021. szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia. Még mindig egyben vagyok a picikkel . 3 centire nyitott a méhszáj és fel van puhulva a méhnyak. Ha nem indulnak meg 20. áig akkor indítja aznap az orvos 😊
2021. szept. 10. 15:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert ügyes lettél.kettes ikreid lesznek nagyon sokáig benned vannak ikrekhez képest
2021. szept. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊 igen már a 37. hetet kezdtük tegnap 😊 szép időt töltöttünk egyben
2021. szept. 11. 16:39
 8/9 anonim ***** válasza:
szerencsés vagy kérdező,mert mai világba nagyon ritka kettes és többes ikrekkel állapotos kismama aki 37-38-39-40. héten is méhében hordja gyermekeit. kevés az ikres kismama aki sokáig kihuzza
2021. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Össze is tesszük a kezeinket 😊 5 év várakozás után sikerült a lombik elsőre . Véreztem is sajnos a 17. terhességi hétig . Addig szinte csak feküdtem . Voltam kórházban is egyszer egy hetet nemrég ugye a méhszáj nyílás miatt. Most meg olyan jól el vannak hogy hihetetlen 😅 úgy kell majd őket ki noszogatni a pociból😊
2021. szept. 12. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!