Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Összehúzódások nélkül is...

Összehúzódások nélkül is betud indulni a szülés? Szerintetek milyen esélyei vannak egy 34+5napra született babának?

Figyelt kérdés
máj. 25. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mint egy 40.hétre születettnek.

Ld.: koraszulott.com

máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont 34+5napra született a gyerekem.

Semmi probléma nem volt szülés közben se illetve a babával se volt komolyabb annyi hogy besárgúlt kétszer. 10napig kellett bent lennünk. Nem kellett légzés támogatás se. Súlya is nagyon jó volt 2600g. Bent lenni is csak azért kellett mert nálunk a kórházban az a szabály hogy 2600g vagy 36hét.

máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

34+2 napra szültem.

Mindössze 1500 gramm volt a kisfiam. Kaptam tüdőérlelőt, semmi gond nem volt, pic-re kerültünk a kis súly miatt, de amint elérte a 2 kg-t, jöhettünk haza. Kb 6 hónapos korára utolérte súlyban a vele egyszerre (időre) születettetek, 1 éves korára le is körözte őket, mozgásfejlődésben is tökéletesen haladt, senki nem mondta volna meg róla (azóta se), hogy korábban született.

máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jók! Fiam 35. -re született, igaz 10 napig volt az újszülött intenzíven, de teljesen rendben van.10 éves, okos, ügyes, jó tanuló, rendszeresen jár úszni is, nincs semmivel elmaradva a kortársaitól
máj. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!