Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hét+5 naposan terhességnél...

7 hét+5 naposan terhességnél ez normálisnak számít?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is, kedden megyek a 8 hetes ultrahangra, viszont kissé izgulok.

6 hetesen voltam dokinál, akkor petezsákot látott szikhólyaggal. Előtte kicsit fáradékony voltam, a melleim már a pozitív teszt előtt elkezdtek fájni, kb a pozi teszt utáni napokban kezdett felerősödni, a mai napig eléggé fájnak.

A 6. héttől kezdve volt pár alkalommal fejfájás, enyhe hányinger, illetve 1-2 alkalommal volt erősebb hányinger, de sosem hánytam, és nem is szédültem. A hányinger is inkább este, reggel sosem. Émelygést többször tapasztaltam, de nem túl erőset. Szagundor is megvolt, a nyitott hűtő előtt nem bírtam megmaradni.

Viszont kb 3-4 napja nincs semmi. Kis mértékben vagyok csak fáradékony, illetve a mellfájdalom ami maradt, de talán az sem olyan erős, mint az elmúlt hetekben. A csapvizet nem tudtam meginni, a szagát is éreztem, nem esett jól, nem bírtam. Most az is megy. Illetve éhes vagyok, ez is kb 3-4 napja. Egész nap éhesnek érzem magam, hiába eszem. Tudom, hogy ez is tünet, de például émelygés nincs.

Tegnap nagyon enyhén éreztem, hogy görcsölök, de nem tartott sokáig, talán pár perc, és tényleg enyhe volt. Vérzés, barnázás nem volt.

Normális, hogy ebben a korai szakaszban enyhültek a tünetek?


máj. 26. 10:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Nekem mikor hirtelen elmultak a tünetek, 2 nap mulva elveteltem.
máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Vagy normális, vagy nem. Valaki elvetél, valaki nem. Tudom, ezzel most nem vagy előrébb, de sajnos hiába írtad ki ezt a kérdést, nem látunk a jövőbe. :/ valakinek végig nincs semmi terhes tünete (mint pl nekem se volt), valakinek meg végig van. Minden normális, és semmi nem az, valakinek csodálatos, valakinek katasztrófa az egész...ez egy ilyen állapot:D szerintem bízz a legjobbakban, a tünetek megletebol, vagy nemletebol ne vonj le messzemenő következtetéseket. Én drukkolok :)
máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%

nekem sem lett sajnos jó vége.éreztem,hogy nem lesz jó miután elmúltak a tünetek.

nem maradt meg az embrió.

máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Hiába mondják hogy a tünetek jönnek-mennek. Kora terhességben igenis jelző értékkel bír ha az eddig létező tünetek megszünnek.

Tapasztalatból írom. 7 hetes terhesen egyik nap reggelén mellfájás is megszünt és a hányinger is. Csak a fáradékonyság volt jelen.

Még aznap este bevéreztem, elment.

máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Azért itt mindenki csak saját tapasztalatokat ír le, nem orvosilag támasztja alá, hogyha egy tünet elmegy, az rosszat jelent. És nem megbántani akarok senkit, de ide többségében sajnos olyanok írnak, akiknek volt már veszteségük. :/ szóval ne írjunk úgy, mintha csak rossz lehetne a végkifejlet, ne tegyünk stresszt a kerdezobe addig, amíg nem látja orvos. Itt sokszor irjak pl, hogy baj, ha nincs szivhang 6 hetesen, aztán többségében azt írják, hogy végül lett szivhang később..
máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Ezt ennyiből nem lehet tudni. Nekem a korai vetélésemnél még napokkal a vetélés után is voltak tünetek. Mostani terhességemnél meg sose volt és 28hetes vagyok.
máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Semmit nem jelent, hogy van-e tunet vagy nincs, elmulik-e ami volt vagy nem. Bizz a babadban, es nyugi. Az eleje necces, sajnos barmi megtortenhet, de ezen nem segit az idegeskedes, es nincs hatassal ra az, hogy hanyingered van-e vagy nincs.
máj. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az orvos is megerősítette, hogy ne éljem bele magam. Nem is jutottam el az első UH-ig. Szóval igen! Van jelentősége ha elmúlnak a terhes tünetek
máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden terhesség más nincs két egyforma még ugyanazon embernél sem. Valakinek elmúlik a tünet és semmit nem jelent van akinek nem múlik el.

Nekem hol ez volt hol az néha egy ké5 napig semmi tünet és a kisfiam 8 hónapos lesz. Szóval ne ezen stresszelj mert az többet árt. Próbálj pihenni elterelni a gondolataid, ha jól érzed magad és nem tiltotta meg az orvos sétálj egyet. Próbald meg kikapcsolni az agyad. A várakozás nehéz, de muszáj.

máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Kar volt ezt ide kiirnod, mert elorebb nem lettel.
máj. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!