Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt már érdemes...

Szülés előtt már érdemes megvásárolni és használni a szoptatós melltartót?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor milyent ajánlotok, mert nem sikerül jól válasszak, félek, hogy vagy túl szorít, vagy nem eléggé tartja a melleimet.
2008. jan. 9. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes megvűsűrolni, de max 2 db-ot, mert ki tudja mekkorára duzzad még a melled szoptatáskor. Én amikor olyan 19 hétben jártam akkor már minden melltartóm elviselhetetlenné vált, szoritott, kényelmetlen volt. Akkor probaltam fel életemben először a szoptatós melltartót. Kicsit direkt nagyobbat is vettem, hogy kényelmes legyen. Most a 29. hétben vagyok és nagyon kényelmes még mindig.
2008. jan. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én folyamatosan cserélem a melltartóimat.Mindig van olyan ami még jó,meg éppen,h nagy,bár lassan kifutok a bolti számozásból..:S Tegnap beszéltem egy babaáruházi eladóval,és ő mondt,h szülés előtt két héttel érdemes megvenni.
2008. jan. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Szoptatós melteltóból szülés utánra mindig a méglévö mérettöl egy számmal nagyobat érdemes venni.
2008. jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, jól teszed, ha már előtte is megveszed , mert szülés után ugysem lesz rá ídőd. Nyugodtan hordhatod is, mert sokkal kényelmesebb mint pl egy merevitős melltaró.

Szülés uán a kórházban jött egy nagyon kedves védőnő és ő azt mondta, hogy ilyenkor már merevitős melltartót NEM SZABAD HASZNÁLNI, mert a tejcsatornákat tönkre teszi. Szerintem igaza van és én is csak szoptatós melltarot vagy merevítő nélkülit hordtam, azt is bőven kipárnázva. Mindenféle melltaróba helyezhető, tejfelfogos betéteket lehet kapni, de én nem tudtam elviselni egyiket sem. Egy idősebb kolléganőm mondta még a terhességem alatt, hogy ők régen nem lacafacáztak, fogtak egy textilpelust, "két cicire" hajtogatták (kb10x30 cm -re) és azt tették a melltartóba. Nekem ez a megoldás otthonra tök jól bevált. A második gyerkőcnél, amikor szülés után a kórházban voltam a férjemmel hozattam eldobható melltartó betétet! Hát soha többett, mert kinyílt az oldala és a folyadékgyüjtő anyag a mellemen landolt. Fúj undorító volt és mellesleg veszélyes is!

Ja és még valami csak 100% pamut szoptatós melltartót vegyél, mert az a legjobb, annak a formálya is megmarad. Jó választást!

Jó egészséget!

2008. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!