Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen érdemes megvenni...

Hány hetesen érdemes megvenni a szoptatos melltartot?

Figyelt kérdés
26+5 kismama vagyok es nem tudom hogy mekkorara fog kb.noni még a mellem.Mert szules utan a tejbeloveleskor is nol meg,ugye?mondjuk ha szivacsos melltartobol 80B kell akkor a szoptatosbol mekkorat kell vennem h jo legyen majd akkor is.
2011. szept. 30. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Várd ki a 40. hetet, ha tudod, mert nem lehet tudni, hogy mekkora lesz a cicid.

Én azt javasolnám Neked, hogy először vegyél egy olcsót, és ha már szoptatsz 1-2 hete, akkor ruházz be drágább melltartóra.

2011. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a 40.heti méretedre vegyél egy olcsóbbat, és mikor megindúl a tejtermelés még 1-2 számmal megnől a mell, ezért akkor fogod majd csak tudni mekkora kell igazából.
2011. szept. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszi szépen.sokat segítettetek,en meg mar azt hittem megkell vennem mostanaban...:-D
2011. szept. 30. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért előbb is megveheted, mint 40 hét, nekem 38-ra születtek a gyerekeim. :o)


Egyébként nem kiszámítható, hogy mekkorára nő. A második gyerekemnél pl. újakat kellett vennem, mert kisebb volt, mint első gyerek után...

2011. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első babámnál már kb. 12.héttől szopis melltartót használtam, mert a merevítősök kényelmetlnek voltak.

Most várom a második babát és kb. 1hete váltottam a szopis melltartóra(most vagyok a 34.hétben). Most jók a régi szopis melltartók.

2011. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kerria ***** válasza:

szia, én pont tegnap voltam így vásárolni, és az eladó mondta, hogy az utolsó hónapban érdemes már venni 1-2 db-ot, de sajnos a szoptatás megkezdésekor még simán nőhet, mert ha jól szopizik, akkor több termelődik, ezáltal nő.

Így még én is várok vele. A másik, anyáink idejében nem volt még ilyen, szóval ha az első időben nem szoptatós a melltartód, akkor sem lesz semmi gond...

Jó babavárást!


30+5 hkm

2011. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat,akkor max 38.heten megveszem az olcsobbat,aztan meglatjuk...koszonom es nektek is Gyonyoru babavárást
2011. szept. 30. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!