Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akinek 30...

Van itt olyan, akinek 30 hétre született a babája és mégis egészséges?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm a példa...elmult 20 éves is már...
2011. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A testvérem :) Igaz, laktóz-intoleráns, de azt nem a koraszülöttség okozta. Ha nem eszik tejeset, teljesen egészséges :) Van egy másik kisöcsém is, ő 25. hétre született, sajnos ő epilepsziás lett.
2011. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Két ismerősöm is van, mindkettőnél kisfiú, egyiknél 30.hétre, másiknál 31.hétre született a baba.Mindegyiknél rendben van minden, olyan 2 év körüliek most.

Mert van miért aggódnod?

2011. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Nem,egyenlőre nincs miért aggódnom,csak szeretném tudni,ha mondjuk most beindulna a szülés mire számíthatnék?
2011. okt. 11. 13:34
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Utcánkban egy kislány 26. héten született, nem volt egy kg sem. Most 11 éves nagylány, nincs semmi baja. Picike termetű, de a szülei sem nagyok :)
2011. okt. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenre gondolni sem kell !
2011. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
34.hétre szültem.Teljesen egészséges de 2hétig volt intenzíven.Ha a 30ra született volna több mint egyhónapig lettünk volna bent.Továbbá iszonyatos nehéz őket etetni vagy csak szondán keresztül megy.
2011. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

ma 14:41


Szerencsére nem mindenkit. Dolgoztam/dolgozom koraszülött intenzíven, és nekem a 25. hétre született 1.5 kilós kicsi is evett cumiból, csak lassabban. Szerencsére nem mindenkinek kell a szonda, csak türelmesnek kell lenni. Sok helyen azonban túl lusták a nővérek, és így automatikusan lenyomják a szondát, ami nagyon rossz, így nem fejlődik a kicsi.

2011. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

inkább arra gondolj, ha most beindulna,még jó eséllyel vissza tudják tartani!Nálunk sikerült pedig teljesen elvékonyodott a méhnyak és 2 ujjynaira kinyíltam a 31. hétem!Rendes fájásokkal indult a szülés!De csak 39+4 re született végül!


De inkább ne is gondolj ilyenekre :):):)


22 hós kislány és 9 hetes pocakbabi anyuja

2011. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

én is 25 hétre születtem 1 kg 10 dkg-al, semmi bajom, hál Istennek! :D


lány vagyok :D most 27 éves, fizikailag "kemény" :D sokmindent sportoltam, nem vagyok semmire allergiás,soha nem voltam beteg, néhány influenzát leszámítva :)))

soha nem szedtem gyógyszert!


amúgy állítólag a lányok szívósabbak. --->pedig mindig leszólnak minket a férfiak :))) s,lám itt is kiderül a turpisság :D


amúgy,szerintem ne gondolj ilyenekre.


a széltől is óvott gyermekek állítom sokkal betegesebbek!

figyelj meg egy kis cigánygyereket, kirakják őt a "grundra" télen -10 fokban mezítláb,mégsem beteg soha :D

2011. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!