Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 30. hétig hány kilót híztato...

A 30. hétig hány kilót híztatok és mennyi várható még szülésig?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 13-at, azóta meg nem tudom mert a védőnő méri és még nem voltam. Most 35 hetes vagyok. Doki meg védőnő szerint egyébként ez egy kicsit sok.

De én is kíváncsi vagyok ki hogy áll.

Te mennyit?

2009. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Szia! A kiskönyv szerint 3,5 kg-t híztam. Az indulót nem tudom, mert mire mértek már 12 hetes voltam. Előtte meg nem méricskéltem... Te, hogy állsz? Mikorra vagy kiírva?
2009. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 30.hétig 12 kilót híztam, utána már csak 2-t.

Azóta 1 hónapos a kislányom, és ugyanannyi vagyok, mint terhesség előtt.

Üdv

2009. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nyolcat, azóta feljött még kettő. Most 34 hetes vagyok.
2009. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló vagyok, te a kérdező vagy?

A 3,5 az nagyon kemény...az semmi! Én is 12 hetesen voltam először akkor 63,5 voltam és ehhez jött a +13.

Február 11-re vagyok kiírva de sztem már nem fogok olyan sokat hízni mint eddig mert már nem vagyok "éhenkórász". Az elején rontottam el mert soszor volt rossza a gyomrom ami elmúlt ha ettem. Szóval kb.2 óránként ettem.

2009. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Én kb 7-8 kg-t híztam. Lehet, hogy nem sok, de amikor azt mondják, hogy még csak most fog megindulni mindig megriadok, hogy mennyi várható még akkor. De látom azért vannak bíztató válaszok is. Boldog babavárást Nektek!
2009. jan. 6. 17:40
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj...de sokan lettünk. Az 1. válaszoló vagyok és a 2. válaszolótól kérdeztem az előbb, de tök mindegy. Bocsi, csak így egy kicsit érthetetlen lett ezért gondoltam megírom.
2009. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok. Engem is meglepett, h ennyire nem híztam, de ezek szerint működik a mit-mivel, mikor taktika. Az étvágyam az utóbbi napokban jött meg nagyon, úgyhogy még szaporodik. Pedig ettem eddig is!
2009. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! A 30. hétig kb. 7 kg jött rám, most 34,5 hetesen pedig már +10 kg-nál tartok. Így rám sajnos igaz, hogy a végén lódul meg, pedig ugyanúgy odafigyelek az étkezésemre, mint eddig.
2009. jan. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!