Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy súllyal induló kismamák,...

Nagy súllyal induló kismamák, mennyit híztatok a 30-31. hétig?

Figyelt kérdés
Én 180 cm vagyok és 103,2 kg-mal kezdtem, jelentős súlyfelesleggel, és a 31. héten 10 kiló jött fel. A védőnő azt mondta, h a doki lehet, h befektet. De nem vizesedek, nem magas a vérnyomásom. Tudom, hogy nagy a súlytöbblet, de amúgy minden rendbe van.
2011. júl. 15. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 160 voltam és 83,3 és most vagyok 84kg 30 hkm
2011. júl. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem sokat kb másfél 2 kilót, utána sajnos nagyon sokat :( felvizesedtem és iszonyatosan néztem ki :(
2011. júl. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A második hozzászóló mennyivel indul? Bocs, h ezt megkérdezem, de úgyis látatlanba megy a dolog! Köszi
2011. júl. 15. 10:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én hétfőn kezdem a 30. hetet, de azért válaszolnék, ha nem baj. Én 160 cm vagyok és 91 kg-mal kezdtem a terhességem, azaz nekem sem túl ideális a BMI indexem. :) Most 96 kg vagyok, de tudom ezután jön még fel a java.

29h km

2011. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok, bocsi írni akartam :)


97-tel kezdtem és kb 127-el mentem szülni, úgy hogy az első 6-7 hónapban szinte nem is híztam :S

2011. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 89-ről indultam, a 32. héten 97 voltam, és utána már csak 3 kg-ot híztam a végéig. Nem volt gond sem a vérnyomásommal, sem a cukrommal, viszont nagyon visszafogtam a vége felé a szénhidrátot, illetve néhányszor vérből ellenőrizték a toxémiát, hogy rögtön cselekedni lehessen, ha gond van.De nem volt :)

Minden jót kívánok Nektek!

2011. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

162 cm vagyok és 94 kilóval indultam. Eleinte fogytam mert hányós voltam és a 30. héten már 106 kiló voltam.

34.héten 109.

Azóta doki nem látott mert az sztk nálunk szét van bombázva és nincs rendelés.

Mindegy itthon mértem magam aztán 2 kiló jött fel azóta.

Ha az eredményed jó,nem magas a vérnyomásod és nincs fehérje a vizeletben akkor nem fognak befektetni.

Attól,hogy valaki súlytöblettel esik teherbe még lehet egészséges és probléma mentes terhessége.

A védőnők meséjére meg nem kell mindig adni,mert szeretnek félrebeszélni meg okoskodni,aztán meg csak mi szivunk helyette.....

2011. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
105-el kezdtem, 109 vagyok 30.héten. Ennyit sem szerettem volna felszedni, mert nem akarom veszélyeztetni a babát. Eddig nincs gond, remélem, hogy nem is lesz.
2011. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Felkerestem délután a kezelőorvosomat, és azt mondta, hogy nincs semmi baj, figyeljem továbbra is a vizesedést és a vérnyomást, folytassam a só nélküli diétát. Többet nem tudunk tenni!
2011. júl. 15. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!