Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan gyógyszer...

Létezik olyan gyógyszer amitől el lehet aludni több napra is?

Figyelt kérdés
Vagy hogy csináljam meg, hogy pár napig senki sem tudjon rólam?Jó lenne tudni kinek vagyok fontos.:)
2011. aug. 16. 00:43
 1/5 anonim válasza:
hát persze:D vegyél be egy doboz altatót azzal nagyon sokáig fogsz aludni;)
2011. aug. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak nehogy elkezdjék intézni a temetésed, mert az a ciki. Van szerintem ami lelassítja nagyon a szívverést, de nem biztos hogy ki kellene próbálni. Inkább tépjél be de úgy rendesen és attól neked úgy fog tűnni mintha 1-2 nap eltelt volna... :D
2011. aug. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Kis idióta
2011. aug. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
minek ahhoz aludni? telefon kikapcsolás, ne gépezz, foglald el magad. vagy utazz el minden nélkül pár napra. nem kell ehhez gyógyszer.
2011. aug. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem van egy nemkellemes sztorim ezel kapcsolatban 2 napon keresztul aludtam és amikor felkeltem kur.va roszzul voltam ha ránéztem valakire akkor igy nagyobnak tunt nem szédultem de szal valami agybajom lehetett orvosok se tudák mibajom..asztán elmulult vérembe valami nagyon alacsony volt asztán magne b6 ot kezdtem el szedni és jobblett
2011. aug. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!