Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismama vagyok!...

17 hetes kismama vagyok! Sajnos nem sokszor van székletem! Heti 1 vagy két alkalommal! Ritkán háromszor? Szerintetek az nagy gond lehet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Halihó.

Én mindig is ilyen problémákkal küzdöttem:-(

Olvastam hogy a kismamák sokszor küszködnek székrekedéssel,én mióta kismama vagyok rengeteg gyümit eszek,és minden okés:-))

Igyál sok teát ha a savad engedi és egyél sok gyümit,vagy csinálj turmixokat,én sok banán-őszibarack turmixot iszok és a székletem állaga és színe is olyan amilyennek lennie kell.Ne parázz csak az étrendedben legyen sok ROST!!!

sZÉP NAPOT:-)

2010. nov. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ajánlotta a védőnő, hogy egyek szílvalekvárt (ha lehet házit) és igyak utána tejet. Este megettem és reggelre mehettem a wc-re. Nekem használt
2010. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elozokon kivul meg a testmozgas is nagyon jot tesz!2 naponta tornazom es szinten csodakra kepes :-)
2010. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Huu, nekem is ilyen volt... En legalabb egy het utan vettem eszre, hogy hoppa... mikor is voltam utoljara? de nagyon reg... Mai napig van, hogy 5 napig semmi... aztan pedig van egy nap, hogy megyek vagy 3-4-szer...

Pedig eszek levest is naponta, gyumolcsot is(alma legalabb 6 darab), lekvart kanalazgatom, mert nagyon kivanom, de nekem megse kell surubben...


Szerintem nem kell megijedj... Ez ezzel jar :)

34 heteske

2010. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!kiprobálom őket
2010. nov. 2. 12:17
 6/7 TKI Ibolya ***** válasza:

Ne almát egyél mert az foghatja is a székletet.Hasmenés és szalmonella alatt is ezt lehet enni.Körte is fogja a székletet.Szőlő,szilva,narancs,mandarin,főzelékek,napi 2 liter folyadék minimum,mindenféle zöldség nyersen,aszalt szilva amik jók lehetnek.És ha ez sem válik be akkor tudom még ajánlani a bio rostot kismamák is szedhetik semmi káros nincs benne.Én csak ettől tudok elmenni a wc-re.

Egyébként a babának nem árt csak neked kényelmetlen ha nem tudsz gyakran wc-re menni.

2010. nov. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Múltkor ajánlotta ezt egy kismama, utána olvastam, szerintem tök jó.

[link]

2010. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!