Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen időközönként...

Kinek milyen időközönként jelentkeztek a jóslófájások szülés előtt?

Figyelt kérdés
Most vagyunk 37 hetesek és 3rom naposak és nekem már lassan 2hete vannak jóslófájásaim,amik ráadásul 2-3naponta jellentkeznek és van hogy egésznap kitart pici szünetekkel.A babóm is lelasult ráadásul,már nem mocorog olyan intenziven.Szerintetek lehetséges hogy hamarabb szülünk mint a ki írt időpont?
2009. jan. 7. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem voltak jóslóim, és nem is lassult le a babám szülés előtt. 39+3-ra szültem, annyi előjellel, hogy 4 nappal előbb eltávozott a nyákdugó.

Gondolom kell már járnod ctg-re, ott mind mondanak? Jelzi a gép a fájásokat?

Simán lehet, hogy hamarabb szülsz, de a jóslófájásokkal akár 42.hétig is kihúzhatod.

Kitartás, már nincs sok hátra, nemsokára láthatod a babádat! Üdv

2009. jan. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,igen már hétfőn voltam ctg és már jelezte a gép is,de nem mondtak rá semmit.
2009. jan. 7. 09:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szülés előtt 2 napig rendszertelenül, ált 10-40 percenként. Az NST nem jelezte, mondjuk annyira nem is voltak durvák. Aztán egyszer csak a 3 percesekre ébredtem éjjel és rá 2,5 órára már megvolt a fiam.
2009. jan. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A ctg elárul mindent.Én az utolsó vizsgálatnál még semmit nem éreztem,de a gépen már nagy kitérések voltak.Másnap reggel indultak a fájások,estére már szülőszoba,hajnalban megszültem!Ez mindenkinél más...Én előbb szültem 1 héttel.
2009. jan. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 30. héttől vannak jóslóim és még nem szülök. Bár az én babóm még nagyon aktív. De van akinek az utólsó pillanatig mocorog elég aktívan.

36+6 heteske

2009. jan. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
JA, 39 hetes voltam pont...
2009. jan. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sosem voltak joslóim, sőt méhösszehúzódás is alig. Nálam csak azon a napon jöttek először fájások, amikor meg is szültem. Reggeltől fájdogált a hasam, menetem 11 kor CTG-re a babám már egyáltalán nem mocorgott. Még haza mentem a kórházból, de du. 17-kor már vissza is mentünk , mert sűrübben jöttek a fájások. Éjjel 1-kor született a kisfiam.
2009. jan. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jóslófájásaim hetente kábé két este voltak a 36. héttől - bár már a 33. után nem szedtem a magne b6-ot- átlagban öt- hét percenként és úgy négy órán át éreztem őket este lefekvéskor és csak egyszer nappal.A kiírt időpont elött egy nappal született. Nem hiszem hogy hamarabb születik majd csak gyakorlatozik a méhed.
2009. jan. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!