Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor melyik orvosnak...

Most akkor melyik orvosnak hihetek? Az egyik szerint méhsövény a másik szerint amnion szalag!

Figyelt kérdés

Van orvosom, de mivel neki nincs tanácsadása, így UH-ra mindig a kórházba kell mennem

SZTK alapon. 7 hetesen az egyik orvos megállapította, hogy méhsövényem van. Ma voltam a 12 hetesen, másik orvos volt, Ő azt diktálta hogy az uterusban amnion szalag ábrázolódik. Az orvosomhoz csak jövő héten megyek a leletekkel, addig szerintem kikészítem magam annyira ideges vagyok.


2010. nov. 2. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A sövény talán ritkábban látszik uh-on. Drukkolok, hogy szalag legyen. Persze az sem jó, de legalább van esély, hogy kitapad, és nem kever be. Nekem is volt, a 20 hetes uh-on már azt mondták, kitapadt.
2010. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát igen, az sem jó, és az sem jó.

Nem tudom mi lesz. Ha megyek megint, akkor esetleg egy 3. orvos mást fog látni??? Ez idegesít nagyon, hogy nem tudom mi van. Az első doki tutira mondta a méhsövényt.

2010. nov. 2. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!