Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokat árthatok ha 2-3naponta...

Sokat árthatok ha 2-3naponta iszom 2-3deci kolát? Hányingerre bevált.

Figyelt kérdés
5+5km
2010. nov. 3. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:

en minden nap ittam ebed utan

a lenyeg hogy ne kolan elj

2010. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia, en a fiammal a terhesseg elejen napi 2-3 dobozzal ittam, ugy kivantam, hogy azt el sem tudom mondani, aztan a kozepen nem kellett, de a vegen megint...es a mekis colat kivantam :)

a fiam 2 eves egeszseges nagylegeny.

most a lanyomat varom...majd minden nap megiszok egy kis poharral ebed utan...jol esik.

amugy azzal tobbet artasz ha nem iszod eszed meg amit megkivansz.

boldog babavarast

2010. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én elég gyakran iszok szénsavas kólát, bár a barátnőm nem tanácsolja. Ő annyit mondott, elsőnél itta, s nagyon hasfájós volt a kislánya, de egyébként makk egészséges, a másodiknál próbálta kerülni, s nem hasfájós, nincs vele annyi gond, mind az elsőnél. Úgy vagyok vele, ha kívánom miért ne, persze vigyázok a picire, de ahogy más is írja, azzal jobban ártanék, ha kívánnám, s nem innám. Naponta többször iszok kólát, mert a vizet nem szeretem, s rostost is van, hogy néha, van hogy gyakrabban iszom.

2010. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. 27 hetes km. S egészséges kisfiam van. Tegnap voltunk 4d-n, s mindent rendben találtak nála. Szépen fejlődik. Nagyságra 2 nappal idősebb a keleténél, de ez szerintem nem hiszem hogy kólától lenne, s legalább megnyugtató, hogy nincs veszélye annak, hogy kis súllyal szülessen.
2010. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igyad nyugodtan, ha jól esik!

Az elején nekem is volt időszak, amikor semmi mást nem birtam magamba imádkozni, csak a jó hideg Colát! Mostanában is megiszom napi 1-2 decit, ha rámjön. (19 hetes, 2 napos.)

Mindenki azt mondja (orvosok, védőnők), hogy semmi baja nem lesz tőle a babának, viszont az neki is fontos, hogy a mamája jól érezze magát :-)

2010. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a novérke a dokinál ajánlotta is a rosszullétekre.


31 hkm

2010. nov. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!