Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+4hetes vagyok, ha elhalt...

Nikolett85 kérdése:

7+4hetes vagyok, ha elhalt volna a baba meg lenne hanyingerem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Szia !


Nem.

ha a magzat életjelenségei megszünnek a tüneteid is elmúlnak.

ez is egy jel de akinek nincsennek tünetei az sajnos nem veszi észre ily módon a magzati elhalást.


saját magam v. a példa.


Ugye nem???????

C.

2010. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elso terhessegem, sokat vartunk ra es most nagyon felek, nehogy valami baj legyen!
2010. nov. 4. 15:06
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

tudom nekem irtál privit...

Ha nem érzed a tüneteket az nem feltétlenül utal bajra de ha semmit se érzel egyik napról a másikra az sajnos rossz jel.


a legtöbb kismama sokat pisil ha egyik nap észreveszed hogy bár ittál sokat mégis csak kétszer voltál pisilni az sajnos - tünet.


de ne lássunk rémeket csak irtam néhány jellemző észrevételt!


Ne aggódj!!!

2010. nov. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem elmúlt a mellfeszülésem mikor elhalt a baba. De a nővéremek pl minden tünete megvolt és csak a 12 hetes UH-on mondták, hogy sajnos elhalt. Aztán a másik oldalról is lehet egy csomó sztorit hallani, hogy elmúlnak a tünetek és semmi baja a babának. Ebből nem lehet semmilyen következtetést levonni. El kell menni nőgyógyászhoz, biztos szívesen megvizsgál és megnyugtat! Vagy menj be kórházba, hogy pl picit barnáztál, kötelességük megnézni hogy él e a baba.
2010. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igazából nem múlnak el egyik napról a másikra a tünetek abban az esetben ha elhalt a magzat. A hormonok nem ürülnek ilyen gyorsan!


Nekem is volt olyan nap mikor volt hányingerem aztán másnap nem. Sőt olyan is volt h 2 hétre múlt el, örültem is neki de visszajött megint.


28hkm

2010. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

15.16-


értem én de ha valaki teszem azt a 10 hétig hányt mint a lakodalmas kutya aztán egyik nap kevésbé az nem tünik fel mert örül neki de ha ráköv. nap már nem hány akkor az markáns tünet.


nyilván nem fogalmaztam hajszálpontosan.. de nagyjából ez a lényeg.

2010. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a hormonszint fokozatosan áll vissza, egy darabig lenne még. nekem is volt. :S (2 vetélésem volt, és most van egy majdnm fél éves fiam)
2010. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen elhalt 10 hetesen vették észre és a tüneteim a missed ab után pár nappal tüntek el
2010. nov. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is sokat aggódtam az első terhességnél, ma már 3 gyerekem van. Nyugi.
2010. nov. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sok negatívumot írtak ide a válaszolók, hallgass az utolsó hozzászólóra, mindenki aggódik szerintem is mindenen, és legtöbbször még sincs baj. Ha túlaggódod magad, az biztos, hogy nem fog használni. Nekem is volt, hogy minden nap hánytam, aztán 2 napig egyáltalán nem, majd megint igen, mégsem volt semmi baj. Az a lényeg, hogy nyugodj meg, és legyél kicsit pozitívabb, ne azon gondolkodj, hogy mikor fog elhalni, hanem, hogy biztos minden rendben és jól van.

16 hetes km

2010. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!