Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől függ, h egy nap mennyire...

Mitől függ, h egy nap mennyire van hányingerem? Azt olvastam, h a baba jóllétével nem függ össze. Akkor mivel?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 11:03
1 2
 1/13 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Erre korrekt választ senki nem fog tudni neked adni, mivel a mai napig nem tudják, hogy mi okozza a hányingert. Találgatni, tippelgetni lehet csak.

2010. dec. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én valahol azt olvastam, hogy a te lelki állapotoddal áll összefüggésben.


Azt is hallottam, hogy ha fiút szeretnél és nincs hányingered, akkor fiú lesz. (a lánynál ugyanez) De ha lányt terveztetek és fiú lakik bent, akkor hányinger kíséri...

2010. dec. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

11:17 vagyok

Lemaradt a tudományos magyarázat: mostani állítások szerint a HCG szintjétől függ.

2010. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A HCG szintjétől biztos nem, mert nekem egy pillanatig sincs hányingerem, pedig van HCG a szervezetemben, de az előző terhességemnél, ami 8 hetesen vetéléssel végződött, az első két hétben folyamatosan hányingerem volt. Tuti, hogy most sokkal több a HCG-m, mint akkor!!!

2010. dec. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Manka68 ***** válasza:

Bocsánat, azt elfelejtettem, hogy amikor a nagylányomat vártam, akkor sem volt hányingerem, pedig nagyon fiút szerettem volna!

Szóval ezzel sincs összefüggésben. :-(

A tudományos magyarázat, hogy egyelőre nem tudják. :o)

2010. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én sem hiszek egyikben sem, de írtam, hogy ezeket olvastam - hallottam.
2010. dec. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi :) De akkor ha ma pl. kevésbé van hányingerem, mint tegnap, az nem jelenti azt, h baj van a babával, ugye? Vagy akinek már volt hányingere, annak kötelező a 12-14. hétig??
2010. dec. 10. 11:39
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs magyarázat erre. Én végighánytam a terhességem. Talán a szülés elötti 2 hét volt az amikor heti egy alkalom volt és nem naponta. Babám egészséges, jól fejlődik.

Első terhességemnél csak szédültem mint aki benarkózott. Sajnos az a terhesség vetéléssel végződött.

2010. dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez szerintem nem függ öszze, van, aki nem is hány és mégis jól van a baba.

De én meg azt hiszem, lassan jelentőségét veszti a kérdésem, kezd hányingerem lenni - a szokásos :S Azért jól elbeszélgettünk, köszi mindenkinek :)

2010. dec. 10. 11:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon úgy tűnik, hogy Neked a gyakorikérdések.hu olvasásával függ össze :))
2010. dec. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!