Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek Dr. Hamvas...

Mi a véleményetek Dr. Hamvas Ferenc szülész-nőgyógyászról?

Figyelt kérdés

Jár(t) valaki hozzá? Elérhetőségeit meg tudnátok adni? Magánrendelés, kórház (melyikben dolgozik?) mobil...bármi jól jönne!

Köszönöm!


2010. nov. 5. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Neten olvasom a válaszait, tudom, hogy sok kérdés jön be hozzá az orvostudakozón, de néha úgy érzem nem elég alapos és, hogy néha mást állít, mint ami a valóság. Hogy téved, vagy csak nem akar valamire kitérni és ezzel elterel egy témát, azt nem tudom. De ugyanakkor mindig korrekt a hangnem amit megüt, gyorsan válaszol és a szakmához való hozzáállása is rendben van.


orvostudakozo.hu : itt megtalálod és az elérhetőségét is

2010. nov. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és ha jól tudom, a Szent István kórházban dolgozik
2010. nov. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Voltam nala,meg tavaly nyaron,nagyon meg voltam vele elegedve,jo fej doki es eleg alapos is volt.Nem nagykepu,nekem a kerdeseimre normalisan valaszolt.

En a 11. keruletben voltam nala:

Budapest, XI. kerület, Bartók Béla út 152/c

szerdan es penteken van 10-tol 16-ig,de be idopontot KELL kerni.

Itt a tel szama is:+36 (20) 944 2485

Azt hiszem egy teljes kivizsgalas 10 ezer Ft.

szoval en csak ajanlani tudom. :)

2010. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én rákszűrésen voltam nála, és csak azt tudom mondani amit az előttem szóló. Kedves, normális, alapos. Az eredményt ha negatív, sms-ben küldi el, ha valami baj van, akkor felhív telefonon. Szerintem nagyon korrekt doki.

2010. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!