Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta terhes vagyok éjszkánké...

Amióta terhes vagyok éjszkánként horkolok, rettentően idegesiti a páromat. Nem értem mitől lehet, azelőtt nem volt ilyen problémám. Mitől lehet ez, nektek is van ilyen vagy ehhez hasonló furcsaságotok? 23 hetesek vagyunk.

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én is csak azóta horkolok mióta gyereket várok és én sem tudom mitől van,de a párom csak nevet rajta azt szokta mondani nem gondolta volna hogy ennyire tudok horkolni:)))

Néha arra ébredek hogy szépen rázogat,vagy puszilgat és amikor kérdem hogy mi van, akkor csak annyit mond nem hallotta a tv-t tőlem olyan hangosan horkoltam:))

Üdv 34 hetes kismami

2009. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Én is elkezdtem horkolni, bár én felriadok magamra, igy nevetek egyet és alszok tovább. Páromat meg nem lehet felébreszteni még, ha ágyú döng mellette akkor is csak nehezen, így szerencsére nem szól érte. Csak meglepődött mikor mondtam neki :-)

Próbálj meg oldalra fordulni, nekem az bejött. Mert csak hanyat fekve hangoskodtam :-)

Üdv:

27 hetes kismami

2009. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Igen ez a terhesség vele járója. ahogy növekszik a méhed (felfelé a bordáid felé) a szerveidet és beleidet és felfelé nyomja. Átrendeződik szinte minden. Ahogy nyomja a súly a tüdőt, horkolunk. Sajnos én is így vagyok, a terhességem alatt.

32+2 hetes kismama

2009. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Jajj, én is horkolok! Annyira, hogy a hálóban "szunnyadtam", a párom a nappaliban tv-zett és olyan hangos voltam, hogy felvette a telefonjára... Elég vicces, eddig engem zavart az ő horkizása, most fordult a kocka :)

Azt olvastam, hogy a terhesség alatt mindenféle testváladék megnövekszik, így az orrban lévő is (mondjuk többet is fújom az orrom), én arra gondolok, ennek is köze lehet a hangos alváshoz. 20 hetes vagyok, de már legalább 2-3 hete, hogy először panaszkodott a férjem.

Így van ez, mégiscsak egy másállapot! :))

Minden jót!

2009. jan. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is horkoltam terhesen! De a szülés óta már nem szerencsére :)

Elég sok humorérzék kell időnként a terhességhez :) Kitartást neked és a párodnak!!

2009. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

De jó! Ezt én is meg akartam már kérdezni!

Én is horkolok amióta terhes vagyok vagyis úgy a 20 héttől kb. Engem is keltegetett a párom de most már nem, mert tudja,h. milyen nehezen alszom el.


Üdv:

36 hetes kismama

2009. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jé,akkor nem csak én vagyok ilyen zajos, hát ez jó!

Köszi a válaszokat, Boldog babavárást mindenkinek!

2009. jan. 8. 14:45
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

igen,ez a terhesség miatt van.A vér mennyiségének növekedéséböl fakadó helyi vérböség miatt az orrjáratok nyálkahártyája megduzzad és felpuhul.Ez váladéktultermeléshez és orrduguláshoz,valamint horkoláshoz és orrvérzéshez vezethet.A terhesség elörehaladtával ez csak rosszabbodik,de a szülés után teljesen megszünik.Sok folyadékot kell inni,jo rá a C vitamin-erösiti a hajszálereket.És nem árt párologtatót helyezni a szobába.

16 heteske

2009. jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat,sokat segitett megérteni ezt a folyamatot. Minden jót.
2009. jan. 9. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!