Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MI lehet ez? Nem látszódott...

MI lehet ez? Nem látszódott baba, a HCG szint mégis nő. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

voltam dokinál a terhesség 6ig hetében és nem látott semmit csak vastag nyálkahártyát. Elküldött vérvételre ahol 166 lett a HCG. Azt mondta 1 hét múlva ismétlés de szerinte ebből nem nagyon lesz bab sajnos, és ne csodálkozzak ha megjön. NA elment a héten is vérvételre és legnagyobb megdöbbenésre nőtt a HCG 444 lett, de nem olan gyorsan mint kellene ha baba van. Ami bezavarhat hogy szoptattam egészen addig amíg nem lett pozitív a teszt.Egy picit elkezdtem vérezni de csak reggel, és mindennek mondanám csak menstruációnak nem. Szerintetek mi lehet ez? Doki azt mondta ha görcsölök vagy nagyon vérzek azonnal kórház, ha nem jön meg akkor jövő héten vérvétel, és ultrahang is, mert lehet sokkal később fognat mint gondoljuk. Volt valaki így?


2010. nov. 5. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

csak nem méhen kívüli?

mert akkor nő a hcg szint még sem látnak babát!

Figyelj nagyon a testedre ha valahol elkezdne picit is szúrni,fájni AZONNAL KÓRHÁZ!!!!

2010. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KÖszi, a doki is ezt mondta. de nagyon megnézett ultrahangon és tuti nem volt semmi sem.
2010. nov. 5. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos, ez tényleg utalhat méhen kívüli terhességre. :(

A hcg-nek két naponta duplázódni kell, ez nagyon kevés, hozzá még a vérezgetés. A dokim tapasztalata szerint a baba 1500-as hcg szint alatt nem is nagyon látszódik.

Anno engem két naponta uh-tak, vettek vért, hogy idejében megtalálják a babát. Így még annyira picike volt, hogy gyógyszeres kezeléssel megállították a növését, nem kellett műtét, viszont hosszú kórházi kezelés igen.

2010. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!