Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vizeletvizsgálatkor a...

A vizeletvizsgálatkor a leletemen az volt, hogy a cukorszint normális. Ha a vizeletemben a cukorszint normális akkor a vércukrom is?

Figyelt kérdés
21 hetes kismama vagyok. Ezt csak azért kérdezem mert még előttem van a terheléses vércukorvizsgálat és őszintén szólva egy kicsit stresszelek hogy nehogy baj legyen.
2008. jan. 10. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, biztosan nem lesz semmi gond.Miért aggódunk mi mindig mindenen előre? Én is ilyen vagyok,az nagyon jó ha a vizeletedben nincs jelen a cukor,és ha a terheléses vizsgálatnál esetleg mégis lenne emelkedett eredmény, attól még egészséges babát szülhetsz.

Boldog babavárást!

2008. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vizeletedben nincs cukor, attól még előfordulhat, hogy a terheléses vizsgálat csökkent toleranciát mutat. Lehet. De emiatt ne aggódj, ha véletlenül így is lesz, megfelelő étkezéssel nagyon jól karbantartható a terhesség végéig, így a babádnak nem lesz baja. A terhesség után pedig valószínűleg elmúlik, mintha sosem lett volna.

Próbálj meg nem aggódni minden miatt előre! Tudom, mondani könnyű, de gondolj arra, hogy minden rendben, és ez így is marad!

Problémamentes terhességet, könnyű szülést és egészséges, szép babát kívánok!

2008. jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!