Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Salgótarjánban megszűnt a 4D...

Salgótarjánban megszűnt a 4D ultrahang?

Figyelt kérdés
Jól hallottam? Ha igen, a környéken hol van még ilyen? Köszönöm a segítséget!
2010. nov. 6. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


Mióta én terhes vagyok, vagyis nyolc hónapja nem jó a 4d-uh.Tarjánban. Én Budán a 4dgenesisben voltam a férjemmel és a tesómmal. Ajánlom őket neked is.

2010. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is Nógrádi vagyok és mi is Tarjánba akartunk menni 4D-re.

Közölték,hogy ott nincs, így Gyöngyösre mentünk!

Nagyon kedvesek voltak velünk..

mikorra vagy kiírva?

2010. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még nagyon az elején vagyok, kb 4 hetes körül lehetek :) Csak az első babámmal Tarjánban voltam 4D-n, és a végére akartam járni, h tényleg megszűnt-e. Közben rátaláltam a gyöngyösire, szerintem azt fogjuk választani.
2010. nov. 7. 06:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is úgy hallottam, hogy nincs már 4d ultrahang, mert nem hozza be az árát, kevesen kérik. Én nekem személy szerint elég volt egy nyomtatott fénykép a pofijáról, bár ezt még augusztusba készítették. És nekem ennyi elég is volt a salgótarjáni kórházból, én Pesten szültem a SOTE-n, mert akkor már a legjobbat.. ;D

Legközelebb megy Gyöngyösön találsz 4D-s ultrahangot, de ott azt hiszem, hogy 12 ezer forintba kerül, 6 kép és videó.

2010. nov. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!