Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cyclogest huvelykup jarhat...

Cyclogest huvelykup jarhat zsiros-darabos feher folyassal?

Figyelt kérdés
6 napja hasznalok napi 1x cyclogest huvelykupot. 7 hetes terhes vagyok es azota egesz nap tapasztalok nagyon suru, feher darabos bo folyast ami megjelenik a tisztasagi beteten es vizeles soran tavozik. 7 hetes kismama vagyok es majd csak 6-an kell visszamennem az orvoshoz. Nem erzek kellemetlen tuneteg. Nem eg, nem viszket es nincs semmilyen szaga. Elotte nem tapasztaltam es kicsit ijeszto.. aki hasznalt ilyen kupot tapasztalt hasonlot? Ha megszarad sem lesz sargas hanen feher marad. Betegseg miatt antibiotikum kuran is vagyok igy pluszban ezert is aggaszt.
2024. dec. 22. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, a vivőanyag kifolyik, nem szívódik fel az egész kúp.
2024. dec. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kifolyik a maradék kúp. Zsíros, undi, átszivárog a tisztasági betéten is, kimoshatatlan nyomot hagy a bugyin, de még a nadrágon is. Ez ilyen.

De ez csak a vivőanyag, a progeszteron felszívódó belőle, nyugi.


(Következő majd a mellbimbó krém lesz, azt is melltartóval vagy olyan felsővel használ, amit nem sajnálsz, az is ilyen zsíros cucc, nem jön ki a felsőkből)

2024. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen nemkel megijedni
2024. dec. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a segitseget, megnyugtattatok! 😊
2024. dec. 23. 09:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez normális, én már rengeteget használtam mivel lombikos vagyok.

Napi 2-t használok jelenleg 12 hetes vagyok. Most az utolsó lombiknál kaptam egy tanacsot hogy pár masodpercre tartsam meleg víz alá a kúpot (mert engem korábbi lombiknál kimart),így hamarabb feloldodik, 30 percet fekszem vele, felkelek , egyből wc és szépen kifolyik egybe aminek kell és nem folyik egész nap.

2024. dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En mindig elalvas elott hasznalom, nekem csak napi egyet javasolt az orvos. Biztos ez az oka annak hogy egesz nap szivarog. Ki fogom igy probalni.
2024. dec. 28. 17:38
 7/7 anonim válasza:
Én is lombikos vagyok, és ezért reggel-este használom a cyclogest-et. Én most vettem épp emiatt bugyikat, amit nem sajnálok, mert a tisztasági betét sem (mindig akadály). Az esti lefekvéskori adag nem is zavar annyira, de nekem aszonták’, hogy 1 órát feküdjek vele. Ezért a reggeli ágybanfetrengés kicsit megnyúlt. Persze, a vivőanyag távozik :-)
2025. jan. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Fog segíteni a Cyclogest a barnás folyáson, hasi görcsön?

10 hetes vagyok, a héten volt pecsételő vérzésem és barnás folyás. Tegnap voltam dokinál és este kezdtem el a Cyclogest kúpot. A babával minden rendben volt. Ma már picit fáj a hasam is. Ágyban fekszem, pisilni, enni kelek fel. Volt valaki hasonló helyzetben? Végül minden jó alakult? :(

Aki használt cyclogest kúpot (progeszteron) és ugye távozott valamennyi a hüvelyből, volt egy idő után, hogy a betéten megsárgult?

Semmi panaszom nincs, nem fáj, nem viszket a hüvelyem, nem mar, csak nem tudom eldönteni, hogy ez a kúp vagy van valami probléma. Orvoshoz menni fogok, de addig is kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

Szerintetek lehet ebből baj? 10 hetes lombikos terhes vagyok. Cyclogest kúpot használok 2x1et. 9hete csak gumival, egy kevés időre voltunk együtt a...

3 napja (vasárnap) gumi nélkül szexeltunk, de amint éreztem hogy kellemetlenül súrlódik a dolog, abba is hagytuk. 2nap múlva(kedd reggel) a betetemen a cyclogest maradéka barnas árnyalatú volt.. Nap közben semmi... Ma reggelre ismet de még halványabb árnyalatú barna...

A cyclogest kúpot hányadik terhességi héten hagytátok abba?van olyan akinek egész terhesség alatt kell?Nem lesz baja a babának ha a abba van hagyva pl a 13.héttől?

1Amúgy mű az igazság a 12,14 vagy a 16 héten veszi át a szerepet a méhlepény? Mindenhol mást lehet olvasni....

Normàlis az enyhe alhasi görcs???

7hetesen mentem elősször kórházba mert volt egy kisebb vérzésem Progeszteron kúpot kaptam a 12.hétig Most 11+5naposak vagyunk és jövőhét szombatig tart még a kúp Miután elkezdtem a progeszteron kúp “kezelést” még kb a 9 hét közepéig néha néha enyhén görcsölt a...

Cyclogest hüvely kúpnál normàlis ha kifolyik valami??

Sziasztok 7hét+4napos terhes vagyok,kèt napja gyenge vérzéssel mentem korházba és akkor irták fel ezt a cyclogest hüvelykúpot a progeszteron miatt a 12.hétig kell szednem,aki hasznàlta tudja hogy ez egy zsír kúp viszont nemtudom hogy normális-e ha kb 20perc után ez a...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!