Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma olvastam az újságban hogy...

Ma olvastam az újságban hogy egy ismert nő aki éppen várandós azzal dicsekszik hogy az 5. hónapban van és még csak másfél kg-ot hízott, ez normális?

Figyelt kérdés
Hisz a baba és az egyéb cuccok(magzatvíz,lepény) már eleve egy 5 hónapos terhességnél több mint másfél kg,nem??????
2010. nov. 7. 11:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem feltétlen! Mert pl lehet hogy az első 3 hónapba 5 kilót leadott...!
2010. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Jól viseli a terhességet,nincs hányinger a cikk szerint...
2010. nov. 7. 11:14
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ez gond, nekem sem mondta senki, én 18 hets vagyok és minusz 5 kg-nál járok, nem is látsik rajtam, hogy ketten vagyunk:-)


Ki ez a hirhedtség :-)?

2010. nov. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Rubint Réka
2010. nov. 7. 11:16
 5/26 anonim ***** válasza:
74%

Inkább az a nem normális,ha valaki 30-40 (!) kilókat hízik a terhessége alatt. Megértem én,hogy kivános az ember de azért kicsit nemárt visszavenni az édességet meg a kenyeret,nem kell kettő helyett enni sem a tévhittel ellentétben.

Ebből ,hogy csak 1,5 kilót hizott nem következik az,hogy koplal. Gondolom ő egyébként is egészségesen étekzik és msot mégjobban odafigyel,ennyi lehet az egész.

2010. nov. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%

Gondoltam :-S

Nem kéne dicsekednie, hosz egy hónappal előbb úgyis megcsászározzák, aztán meg újra műtteti a melleit, mint az okos "barátnője" Sarka Kata...

2010. nov. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Ok,persze a másik véglet sem jó de akkor ha tegyük fel nem fogyott mióta terhes akkor másfél kiló lene egy pocakban lévő 5 hónapos baba mindennel együtt?

Én amikor terhes voltam akkor többnek éreztem az egészet pedig nem híztam el...

2010. nov. 7. 11:22
 8/26 anonim ***** válasza:
a kismama tornáján mondja, hogy a 28. hétre +3 kg-nál jár
2010. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
az első 3 hónapban én sem híztam egy dekát sem, pedig feküdnöm kellett, így nem mozogtam. és én sem voltam rosszul.
2010. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Váááá, az a nő.... Nem is foglalkozom az ő "tökéletes" terhességeivel.

Egyébként a nem hízás elég ritka, főleg túlsúlyos kismamáknál lehet, akiknek van honnan adni. :) Én a 19. héten járok, eddig 1-2 kiló súlyingadozásom volt, és nem tagadok meg magamtól semmit.

Aki a várandóssága alatt is csak azzal van elfoglalva, hogy mennyit hízott és milyen tökéletesen néz ki, le van ejtve. Persze, ne menjünk el másik végletbe se (az említett 30-40 kg-ig), de ez egy más állapot, a szervezetünk nem ránk, hanem a babára, a szoptatásra tartalékol. Az egészséges súlygyarapodás szülés után el is tűnik. Ez nem az az időszak, amikor veszettül fittladynek kell lenni.

2010. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!