Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másfél, két hete éreztem...

Másfél, két hete éreztem először, hogy mozgott a baba. Azóta nem érzem. Már több mint 1hete. Ez ilyenkor még normális? Ugye nincs baja? 19 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Nem görcsölök,semmi bajom,de mégis megijeszt,több mint egy hete nem érzem.
2011. márc. 2. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,ne aggodj szerintem,lehet elfordult mas iranyban,es z is lehet h mozog o csak te pont nem voltal figyelmes.en a masodik gyerekemet varom 17 hetes vagyok es csak a tegnapelott kopogtatott mindha eloszor,de utana semmi,azotase,ne izgulj!
2011. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, nincsen semmi baj. Én 16 hetesen éreztem először mozogni, és a 21. héttől érzem minden nap. Ilyenkor még nagyon sok helye van mocorogni, azért nem feltétlenül érzed minden nap. Feküdj hanyatt, simogasd kicsit a hasad, és beszélj hozzá. Nekem erre általában szokott reagálni.
2011. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:)Pont ezért szeretem ezt az oldalt,mert itt mindenki választ kap a kérdéseikre azoktól,akik maguk is ebbe a cipőbe jártak.Én jobban szeretek itt kérdezni "felesleges"dolgokat mint a dokinál.:)
2011. márc. 2. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:

ne aggódj, semmi baj. leírom az én esetemet:

21 hetes voltam. én is éreztem a babát olyan 16 héttől. aztán volt úgy hogy szombat este óta nem éreztem őt. kedd reggelig bírtam, be az ambulanciára. elküldtek UH-ra, ahol láttam hogy az én édes lányom szépen kalimpál ott valahol a pocakban, csak én nem érzem őt mert még picuri...azóta is kalimpálós csak már megtudom őt ölelni és már 7 hónapos. :)


egyébként mindig zat tanácsoltam, ha valakit megnyugtat, menjen be az ambulanciára és mondja el félelmét. engem nagyon kedvesen fogadtak, bocsánatot kértem amiért annyira beparáztam, de zat mondták: ez természetes, inkább nézzük meg a abbát 200-szor is hogy midnen rendben van.

2011. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is voltak 4-5 napos szünetek, hülyére izgultam magam, de aztán szerencsére mindig bejelentkezett. Rendszeresen minden nap a 19.héttől mozog (első babámnál a 21.héttől).
2011. márc. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!